12. 5. 2023

Půjčovna elektrokol: Modernizovaná flotila a online rezervace výpůjček

Půjčte si u nás elektrokolo a užijte si prodloužený víkend nebo dovolenou v přírodě. Ke kolům vám půjčíme i nosič na auto, abyste mohli e-biky pohodlně převážet. Rezervaci výpůjčky navíc provedete na pár kliků online pomocí našeho nového rezervačního systému.

 

Půjčovna elektrokol Mojekolo

Chystáte se na cyklodovolenou do hor, ale máte obavy, že byste to do kopců nezvládali? Nebo jste na e-biku ještě neseděli a chcete si jen vyzkoušet, jak se na něm jezdí? Máme řešení. V prodejnách Mojekolo Praha-Žižkov, České Budějovice, Pardubice, Ostrava a Kravaře vám půjčíme elektrokolo na jak dlouho budete chtít. Flotilu elektrokol k zapůjčení jsme letos zmodernizovali. K dispozici tak máte pánské i dámské e-biky Thorr od českého výrobce Pells.

 

Půjčovna elektrokolo PellsPůjčovna elektrokol

 

Jak si rezervovat výpůjčku?

Jednoduše a rychle online. V našem novém rezervačním systému stačí vybrat prodejnu, požadovaný model k vypůjčení a celou rezervaci potvrdit odesláním rezervace. Pak už si jen vybraný e-bike přijdete ve smluvený den vyzvednout. Výpůjčku se dá samozřejmě sjednat i osobně na prodejně nebo na telefonu 725 855 888.

Rezervace výpůjčky:
1. Přejděte do rezervačního systému
2. Klikněte na požadovanou prodejnu
3. Zvolte termín začátku výpůjčky
4. Vyberte si konkrétní model k vypůjčení
5. Zvolte délku výpůjčky
6. Vyplňte potřebné údaje o sobě
7. Potvrďte žádost o rezervaci kliknutím na tlačítko REZERVOVAT
8. Přijďte si ve smluvený den pro elektrokolo

 

Další příslušenství k zapůjčení

Kromě elektrokol vám na pobočkách v Brně-Bohunicích, Praze-Žižkově a Kravařích půjčíme i nosič kol na tažné zařízení značky Thule. Nemusíte si tedy kvůli jedné cyklo dovolené pořizovat nosič, který vám bude po zbytek roku zabírat místo v garáži. Výpůjčku nosiče si zařídíte online, stejně jako rezervaci elektrokola viz výše.

Ve většině prodejen si můžete půjčit elektrokoloběžku BEE FREE a objet všechny místní památky na ní. A pokud plánujete cyklovýlet s dětmi, můžete si v Kravařích půjčit i dětský vozík za kolo Qeridoo.

 

Půjčovna elektrokolPůjčovna nosičů kolPůjčovna dětských vozíkůPůjčovny Mojekolo