4. 6. 2024

Půjčovna elektrokol: Modernizovaná flotila a online rezervace výpůjček

Půjčte si u nás elektrokolo a užijte si prodloužený víkend nebo dovolenou v přírodě. Ke kolům vám půjčíme i nosič na auto, abyste mohli e-biky pohodlně převážet. Rezervaci výpůjčky navíc provedete na pár kliků online pomocí našeho nového rezervačního systému.

 

Půjčovna elektrokol Mojekolo

Chystáte se na cyklodovolenou do hor, ale máte obavy, že byste to do kopců nezvládali? Nebo jste na e-biku ještě neseděli a chcete si jen vyzkoušet, jak se na něm jezdí? Máme řešení. V prodejnách Mojekolo Praha-Štěrboholy, České Budějovice, Pardubice, Brno-HeršpickáOstrava a Kravaře vám půjčíme elektrokolo na jak dlouho budete chtít. Flotilu elektrokol k zapůjčení jsme loni zmodernizovali. K dispozici tak máte pánské i dámské e-biky Thorr od českého výrobce Pells.

 

Půjčovna elektrokolo PellsPůjčovna elektrokol

 

Jak si rezervovat výpůjčku?

Jednoduše a rychle online. V našem novém rezervačním systému stačí vybrat prodejnu, požadovaný model k vypůjčení a celou rezervaci potvrdit odesláním rezervace. Pak už si jen vybraný e-bike přijdete ve smluvený den vyzvednout. Výpůjčku se dá samozřejmě sjednat i osobně na prodejně nebo na telefonu 725 855 888.

Rezervace výpůjčky:
1. Přejděte do rezervačního systému
2. Klikněte na požadovanou prodejnu
3. Zvolte termín začátku výpůjčky
4. Vyberte si konkrétní model k vypůjčení
5. Zvolte délku výpůjčky
6. Vyplňte potřebné údaje o sobě
7. Potvrďte žádost o rezervaci kliknutím na tlačítko REZERVOVAT
8. Přijďte si ve smluvený den pro elektrokolo

 

Další příslušenství k zapůjčení

Kromě elektrokol vám na pobočce v Kravařích půjčíme i nosič kol na tažné zařízení značky Thule. Nemusíte si tedy kvůli jedné cyklo dovolené pořizovat nosič, který vám bude po zbytek roku zabírat místo v garáži. Výpůjčku nosiče si zařídíte online, stejně jako rezervaci elektrokola viz výše. A pokud plánujete cyklovýlet s dětmi, můžete si v Kravařích půjčit i dětský vozík za kolo Qeridoo.

 

Půjčovna elektrokolPůjčovna nosičů kolPůjčovna dětských vozíkůPůjčovny Mojekolo

 


 

Mohlo by vás zajímat:

Dětská cyklosedačka nebo vozík za kolo? Tady jsou klady a zápory

Dětská cyklosedačka nebo vozík za kolo? Tady jsou klady a zápory

S novým přírůstkem do rodiny přichází i spousta nových otázek, na které budete hledat odpověď. V aktivních rodinách se dříve nebo později řeší, jestli pořídit dětskou cyklosedačku, nebo vozík za kolo. A jelikož na tuhle otázku neexistuje jednoznačná odpověď, sepsali jsme všechna pro a proti jednotlivých řešení, abychom vám usnadnili výběr.

Jak a podle čeho vybírat batoh na kolo?

Jak a podle čeho vybírat batoh na kolo?

Cyklistický batoh musí být především pohodlný a praktický. Faktorů, které mají vliv na to, jestli se vám s ním bude dobře jezdit, je ale mnohem víc. Pojďme se tedy podívat, jak a podle čeho vybrat ideální batoh na kolo.

5 nejčastějších otázek o elektrokolech, které slýcháme na prodejnách

5 nejčastějších otázek o elektrokolech, které slýcháme na prodejnách

Elektrokola jsou součástí cyklistického světa už pěkných pár let, ale ve srovnání s běžnými koly jsou pořád ještě novinkou. Vzniká kolem nich spoustu otázek a tady je 5 těch vůbec nejčastějších dotazů o elektrokolech, které slýcháme na prodejnách. Co vás nejvíce zajímá?