1. 1. 1970

Přilby a brýle UVEX

</p>
<iframe width="260" height="162" src="https://www.youtube.com/embed/hvUkYI6nOT0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Uvex je renomovaná značka, jejímž hlavním heslem je důsledná ochrana lidského zdraví s důrazem na technickou dokonalost a funkci. Díky svým inovačním technologiím produkuje širokou nabídku cyklistických helem a sportovních brýlí, které jsou nejen pohodlné, ale zajišťují maximální bezpečnost.

HELMY Technologie:

IAS-2 Mimořádně snadné nastavení vnitřního obvodu helmy, jež lze plynule regulovat otočným kolečkem umístěným v její zadní části. Vnitřní obvod je vymezen prodyšnou čelenkou z materiálu Coolmax, která současně zabraňuje stékání potu do očí. MONOMATIC Upínací mechanizmus umístěný pod bradou má několik poloh a lze jej bez problémů regulovat jednou rukou během jízdy. SÍŤKA PROTI HMYZU - ro někoho nadstandard, pro Uvex samozřejmost - technologie Inmould se síťkou proti hmyzu vloženou mezi vnější skořepinu a tvrzený polystyren. MAKROLON High-tech materiál od firmy Bayer použitý na výrobu skořepin helem. Tento materiál vyniká vysokou pevností, nízkou hmotností a časovou stálostí. TYPY SKOŘEPIN Inmould Výrobní proces, při němž je vnitřní část helmy z tvrzeného polystyrenu (EPS) přímo vstřikována do skořepiny. Tím vzniká dokonalé spojení, které zvyšuje pevnost helmy a umožňuje uplatnění větších větracích otvorů. Sealmould Spodní okraj helmy je proti nárazu chráněn laminací. Speciální povrch je odolný proti vodě a potu. Double-Inmould Při tomto procesu je vnitřní část helmy z EPS současně vstřikována do horní i spodní části skořepiny. Zadní a spodní boční část helmy pak lépe chrání proti nárazu.

BRÝLE Technologie:

Supravision/Lite Mirror Skla s úpravou Supravision nebo Lite Mirror vynikají odolností vůči poškrábání, úplnou optickou korektností, anti-statickou úpravou, 100% UVA, UVB, UVC ochranou a optimálním kontrastem. Skla Supravision z materiálu Makrolon jsou z vnější i vnitřní strany nemlživá. Výměnná skla Uvex představuje několik modelů až se 4 výměnnými skly. Všechny jsou dodávány v exkluzivním obalu pro bezpečný převoz brýlí a náhradních skel.