Sleva 15 % na tretry a boty na kolo. Do konce akce zbývá jen:

  6. 9. 2021

Poznejte tým Mojekolo: Prodejna Praha - Záběhlice

Nejmladší Mojekolo prodejna nedávno povyrostla a zdvojnásobila své prostory. Zvětšil se hlavně sklad, takže teď v Záběhlicích najdete mnohem více kol a elektrokol ihned k odběru. Větších prostor se dočkal i servis, který může přijmout více kol na prohlídku. V samotné prodejně pak najdete všechny top značky kol elektrokol a cyklodoplňků, na které jste u nás v Mojekolo zvyklí.

 

Koho v Záběhlicích potkáte?

Jirka – prodejce

Jirka se kdysi závodně věnoval silniční cyklistice, takže na kole má naježděno opravdu hodně. Díky tomu vám dokáže poradit jak s technikou jízdy, tak s výběrem ideálního kola. Mezi značkami kol u něj vede Norco, mezi doplňky vyzdvihuje světla Knog za design, oblečení Endura za kvalitu zpracování, batohy Camelbak za funkčnost a helmy Cratoni za velký výběr modelů, barev a velikostí.

 

Gregor – mechanik

Gregor jezdí hlavně enduro, a když zrovná nedává do kupy kola u nás v servise, objíždí tuzemské bikeparky. Rád se s vámi podělí o tipy na top traily v Česku a probrat s ním můžete i technické detaily komponentů nebo kompatibilitu nejrůznějších dílů. Ze servisu má dobré zkušenosti s produkty firmy Shimano, protože jsou podle něj jednoduché, funkční a hlavně cenově přijatelné.

 

Martin – vedoucí prodejny, prodejce

Martin fandí všemu, co má dvě kola a řídítka. Zajímá se hlavně o horská kola a elektrokola, ale na hobby úrovni kdysi závodil i na silničních motorkách. Nejlépe vám pomůže s výběrem elektrokola a pokud budete chtít, přihodí i tipy na neokoukané MTB trasy, které sám objevil. Ze sortimentu MOJEKOLO rád doporučuje oblečení Endura, protože je podle něj kvalitně zpracované a má dobře padnoucí střihy.

 

Míra – mechanik, prodejce

Míra tráví veškerý volný čas v bikeparcích. Za sebe doporučuje Klínovec, Peklák a Kouty nad Desnou, ale projel jich už mnohem víc. Vybaví si většinu zatáček a skoků a pamatuje si i jak rychle tam nebo onde jezdí lanovka. Kromě enduro a downhill ježdění ho baví i elektrokola. Hodně o nich čte, hodně na nich jezdí a účastní se i e-bike závodů. Je velkým obdivovatelem kol značky Ghost a nedá dopustit na oblečení Endura, protože podle jeho slov "je nesmrtelný".

 

O Záběhlické prodejně

Záběhlickou prodejnu najdete na adrese Práčská 3315/8e, 106 00, Praha a dovezou vás sem autobusy 101, 138 a 154. Vystupovat budete na zastávce "Záběhlická škola". Novinkou v Záběhlicích jsou oddělené vchody do prodejny a servisu. Pokud vezete kolo na garančku nebo servis, dejte se hned před hlavním vchodem doprava. Za rohem najdete vchod do servisu.

 

Mojekolo Praha - ZáběhliceMojekolo Praha - Záběhlice

 

Do června 2021 měla prodejna včetně servisu a skladu cca 150 m2, teď přibylo téměř jednou tolik. Prodejní plocha sice zůstává stejná, vyrostlo ale zázemí, ve kterém můžeme skladovat mnohem více zboží. Pro vás to znamená, že výběr kol, elektrokol a cyklodoplňků ihned k odběru se v Záběhlicích rozšířil několikanásobně.

 

Praha - Záběhlice

 

Většího prostoru se dočkali hlavně naši zkušení mechanici Gregor a Míra, kteří teď do záběhlického servisu mohou přijmout více kol. Pokud tedy máte kolo, které potřebuje dát do pucu, zastavte se u nás a dohodněte si termín, nebo si servis rezervujte předem přes telefon na čísle +420 725 855 888.

 

Praha - Záběhlice prodejna