10. 11. 2021

Poznejte tým Mojekolo: Prodejna Ostrava

Dvě patra a celých 460 m2 ostravské prodejní plochy jsme do posledního místa zaplnili vším, co hobby i profi cyklista potřebuje. V Mariánských Horách na vás tak čeká výběr cyklistického zboží, jaký jinde v Ostravě nenajdete. S nákupem kola nebo doplňků vám pak rádi poradí zkušení bikeři Tomáš, David a Andrej.

 

Koho v Ostravě potkáte?

Tomáš Kočí - prodejce, vedoucí prodejny

Celoodpružená kola jsou Tomášovo oblíbené téma. Jezdí hlavně enduro, ale v cyklistice má všeobecný přehled. Rád vám pomůže vybrat kolo "na míru", tak aby přesně vyhovovalo vašim požadavkům. Dlouhé roky dělal mechanika, takže umí poradit i se servisem, výběrem komponentů a nastavením kola. Na vlastní kůži má odzkoušené oblečení Endura, které podle něj dobře padne a vydrží i tvrdší zacházení. Gripy ESIgrips pak hodnotí jako nejpohodlnější gripy, které kdy držel v ruce.

 

Andrej Guniš - mechanik

V práci Andrej seřizuje a opravuje kola, doma vaří pivo, popíjí výběrovou kávu a taky rád fotí. Když má čas vyráží na bike. Jezdí hlavně enduro a trail, takže ze všeho nejvíc ho berou celoodpružená kola. Technicky a vizuálně obdivuje kanadská kola Norco a na oblečení Endura oceňuje kvalitu a výdrž.

 

David Sztefek - prodejce

Enduro je disciplína, která spojuje dvě Davidovy nejoblíbenější věci: kolo a hory. V létě staví a sjíždí traily, v zimě zase lyžuje. Nejblíže má k horským kolům, ale vyzná se ve všem, co se cyklistiky týče. Z nabídky Mojekolo rád doporučuje doplňky Giro a kola Norco, protože to jsou podle něj osvědčené značky, které vyrábějí skvěle vypadající a funkční produkty.

 

Tým Mojekolo Ostrava

 

O prodejně Mojekolo Ostrava

Na dvou patrech najdete široký výběr kol a elektrokol oblíbených značek Ghost, Lapierre, Merida, Raymon, Conway, Norco nebo Husqvarna a taky kvalitní cyklodoplňky, příslušenství a komponenty ihned k mání. Objednat se tu můžete na servis a vyřídíte i výpůjčku elektrokola, dětského vozíku nebo nosiče kol na auto.

 

Mojekolo OstravaMojekolo Ostrava

 

Prodejna sídlí na poměrně rušné ulici 28. října 2118/182, Ostrava, takže určitě oceníte vyhrazené parkování ve dvoře. Až k nám budete přijíždět, odbočte z ul. 28. října do ul. Hynaisova a po zhruba 50 m uvidíte nalevo vjezd do našeho dvora. A pokud k nám míříte hromadnou dopravou, vystupte na zastávce Mariánské Náměstí.

 

Prodejna Ostrava na mapě