22. 6. 2021

Poznejte tým Mojekolo: Prodejna Brno - Mlýnská

Na křižovatce brněnských ulic Mlýnská a Masná v přízemí rohové novostavby najdete naší druhou brněnskou prodejnu Mojekolo. Až budete v Brně shánět kolo nebo něco nového na něj, přijďte se k nám podívat. S výběrem vám pomůže Mirek nebo jeden ze dvou Honzů.

 

Koho na Mlýnské potkáte?

Mirek Hudec – prodejce

Mirek většinu volného času tráví v sedle. Pravidelně obráží bike parky po celé ČR, takže až budete chtít tip na nějaký pěkný trailík, obraťte se na něj. Nejvíc ze všeho ho berou enduro biky, ale vyzná se ve všem, co má dvě kola, pedály a řídítka. Z nabídky Mojekolo by za sebe vyzdvihnul oblečení Endura za parádní design a výborné zpracování.

 

Jan Antoš – vedoucí brněnských prodejen, prodejce

Honza je vedoucí brněnských prodejen, takže ho můžete potkat jak v Bohunicích, tak na Mlýnské. Kdysi jezdil závodně fourcross a downhill a kolo je pořád jeho nejoblíbenější volnočasovou aktivitou. Nejblíž má k horským kolům, ale kvůli práci si v cyklistice udržuje všeobecný přehled. Poradí vám s výběrem kola, komponentů i příslušenství a přihodí i pár servisních tipů. Z cyklo značek rád doporučuje gripy ESIgrips, doplňky od SKS a jako otec-cyklista má v praxi odzkoušené i dětské vozíky za kolo Qeridoo.

 

Honza Mikeš – prodejce

Honza pravidelně dojíždí do práce na kole. Má to přes 20 km většinou po silnici, takže si k horskému kolu nedávno pořídil gravel. Kolo je pro něj nejenom dopravní prostředek, ale i ideální způsob trávení volného času. Po práci vyráží s rodinou na výlety, s kamarády na traily, nebo dělá známým servis. Vyzná se jak v kolech, tak v náhradních dílech. Z doplňků má nejraději značku Knog a z oblečení u něj vede Endura, protože dobře sedí a většina kousků se hodí i na běžné nošení.

 

Prodejci z Brno-Mlýnská

 

O prodejně Mlýnská

Na dvou patrech najdete na Mlýnské všechny značky kol, elektrokol a cyklodoplňků, na které jste u Mojekolo zvyklí. Kluci z prodejny tráví většinu volna v sedle, takže vám s výběrem čehokoliv cyklistického rádi poradí.

 

Prodejna Brno-Mlýnská

 

Objednat se u nich můžete na servis a vyřídíte spolu i výpůjčku elektrokola, dětského vozíku nebo nosiče kol na auto. Jen počítejte s tím, že půjčovna sídlí fyzicky v bohunické prodejně, takže termín zapůjčení na Mlýnské je potřeba dohodnout předem.

 

Mapa Brno-Mlýnská

 

V okolí prodejny Mojekolo na ul. Mlýnské 437/69 v Brně se dá poměrně snadno parkovat a je dobře dostupná z centra města. Ze "svoboďáku" je to na Mlýnskou co by kamenem dohodil a z hlavního nádraží jsou to jen dvě zastávky MHD. Vystupovat budete na zastávce Masná. Těšíme se na vás.