Sleva 15 % na tretry a boty na kolo. Do konce akce zbývá jen:

  25. 5. 2021

Poznejte tým Mojekolo: Prodejna Brno-Bohunice

Bohunická prodejna Mojekolo je náš nejnovější kamenný obchod. Za pultem tam potkáte tři ostřílené bikery, kteří mají většinu sortimentu odzkoušenou na vlastní kůži. Pomohou vám při výběru kola, elektrokola, komponentů i doplňků, a pokud budete chtít, přihodí i pár postřehů z vlastní praxe.

 

Koho na Jihlavské potkáte:

Marcel Dobrocký — prodejce

Marcel vede opravdový "bike life". Kola staví, opravuje, opečovává a hlavně na nich jezdí. Do práce, na nákup, za zábavou, na dovolenou, prostě všude. Dokonce má za sebou pár několikaměsíčních cyklo tripů po Evropě a Africe. Roky strávené v sedle ho naučily řešit ergonomii za řídítky, takže vám dokáže pomoct s nastavením správného posedu i odhalením příčin nejrůznějších bolístek, které mohou při jízdě vznikat. Kdyby mohl, obstará si doživotní zásoby plášťů Continental a superpohodlných omotávek ESIgrips a vybaví si cyklo šatník italským oblečením Santini.

 

Matěj Pospíšil — mechanik, prodejce

Matěj má rád volnost, přírodu a adrenalin, takže ho to nejvíc táhne k all-mountain, enduro a trailovému ježdění. Na delší trasy si ale bere svého gravela. Nedá dopustit na kultovní kola Norco, oblečení Endura a čističe a maziva R.S.P., které používá i v servisu. Poradí vám s výběrem doplňků a komponentů a z pozice mechanika vám poví, které díly nejlépe obstojí v praxi. Je taky tím nejpovolanějším v otázkách správné péče o kolo.

 

Daniel Ikonomidis — prodejce

Daniel už třetím rokem jezdí závodně Enduro. Je aktivní v české MTB Gravity komunitě, točí biková videa, pomáhá na závodech a neustále pracuje na zdokonalování svých jezdeckých schopností. Vložky Pepi's Tire Noodle mu dle jeho slov zachránily nejeden závod, na DH a enduro pláštích Continental oceňuje vydrž a kvalitu a světýlka Knog jsou podle něj ta nejlepší, co kdy vozil. Nejvíc se vyzná v celoodpružených kolech, ale udržuje si všeobecný rozhled, aby dokázal poradit každému, kdo do brněnské prodejny zavítá.

 

Prodejci Mojekolo Brno-Bohunice

 

O prodejně Jihlavská

Velký a prosvětlený prostor nabízí až 220 m2 prodejní plochy, což znamená dost místa pro kola, elektrokola a cyklodoplňky všech oblíbených značek. Kola a e-biky Ghost, Lapierre, Electra, Merida, Raymon, Conway, Norco nebo Husqvarna si tu můžete prohlédnout, vyzkoušet a odvézt okamžitě domů.

 

Mojekolo Brno-Bohunice

 

Kromě nabídky kol a doplňků je součástí prodejny i servis a půjčovna elektrokol. Výhodou nové prodejny je i možnost parkování v okolí. Hned naproti přes cestu je velké parkoviště Kauflandu a parkovací místa bývají volná i přímo za naší prodejnou na ul. Uzbecké. Samotnou prodejnu MOJEKOLO Brno - Bohunice najdete na ulici Jihlavská 796/7a.

 

Mapa