13. 12. 2021

Poznejte tým Mojekolo: Praha-Žižkov

Na rohu ulic Seifertova a Řehořova najdete vchod do naší pražské prodejny Mojekolo na Žižkově. Na dohled hlavního nádraží tu můžete vybírat kola, elektrokola a cyklodoplňky všech oblíbených značek, nebo si nechat seřídit svůj bike. Za pultem se střídají Honza, Robin, Jirka, Matouš a Martin – cyklonadšenci vždy připraveni poradit.

 

Koho na žižkovské prodejně Mojekolo potkáte?

Honza – vedoucí prodejny, prodejce

Honzu baví hlavně horská kola – od cross country po downhill. Nejraději má technické a gravity ježdění, protože je to pro něj nekonečný zdroj adrenalinu. Kolům věnuje spoustu času v práci i v soukromí, takže umí poradit prakticky se vším, co se jich týče. Z cyklo značek vyzdvihuje hlavně kanadské Norco a francouzský Lapierre, protože jsou to dle jeho slov "dobrý kola". A kromě dobrých kol má Honza rád i dobrou kávu a dobrou hudbu.

 

Robin – mechanik

Kolo není pro Robina jen dopravní prostředek, kterým se každý den dopravuje do práce. Je to životní styl. Každou volnou chvíli tráví na bikepackingových výpravách, a když se ho zeptáte na nejlepšího gravela, odpoví "Norco Search XR C". Na něm totiž v plné polní sbírá kilometry a nové zážitky. Gravel biky, brašny, nosiče, světla, zámky a výběr oblečení to jsou témata, ve kterých je Robin jako doma. Probrat s ním však můžete i servis a údržbu kola, nebo poslední závody Grand Tour.

 

Jiří – prodejce

Jirkovy dva největší koníčky, umění a motorky, našly průsečík v silniční cyklistice. S motorkami mají silniční kola společnou rychlost, s uměním zase smysl pro detail a styl. Za styl a funkčnost oceňuje Jirka i italské oblečení na kolo Santini, které od sezóny 2022 oblékají i vedoucí jezdci Tour de France. Právě "stará dáma" a historie cyklistiky vůbec jsou Jirkovými oblíbenými tématy, ale poradí vám se vším, co se týká doplňků i kol.

 

Matouš – prodejce, mechanik

Matouš asi deset let závodil na dráze i silnici a jízdě v balíku se podle něj nic nevyrovná. Dodnes startuje v amatérských soutežích a občas se vydá i na nějaký český pohár. Královskou disciplínou je pro něj silniční cyklistika, ale jezdí i cyklokros a cross country. Rád řeší nové trendy v cyklistice a všechno technické okolo kol. Z nabídky Mojekolo vyzdvihuje superlehké duše Tubolito, na kterých už dvě sezóny bez defektu jezdí. Vozí je i jako bezkonkurenčně nejskladnější rezervu.

 

Martin – prodejce

Martin jezdí hlavně cross country a silnici, ale kvůli práci si udržuje všeobecný přehled. Nejlépe vám pomůže s výběrem ideálního horského kola a taky s tím, jaké doplňky k němu přikoupit. Osobně vždy doporučuje superpohodlné gripy ESIgrips a na vlastní kůži má odzkoušené i oblečení značky Endura. Zajímá se o výběrovou kávu a "latte art" a když má čas, servisuje kola známým, nebo vyráží na výlet s rodinou.

 

Honza - veoucí prodejny na Žižkově Praha-Žižkov Mojekolo

 

O prodejně Mojekolo Praha - Žižkov

V žižkovské prodejně Mojekolo najdete vše, co může cyklista potřebovat. Přivézt k nám můžete i svoje kolo na servis a rádi vám tu zařídíme i výpůjčku elektrokola, dětského vozíku za kolo Qeridoo nebo nosiče kol na auto.

 

Prodejna Mojekolo Praha-Žižkov

 

S parkováním to na Žižkově není žádná sláva, přece jen je to centrum města. V přilehlých ulicích jsou jen modré zóny, takže bude lepší se k nám vypravit tramvají a vystoupit na zastávce "Viktoria Žižkov". Pak už je to na prodejnu jen pár kroků.

 

Mapa prodejny Mojekolo Žižkov