1. 12. 2021

Poznejte tým Mojekolo: Pardubice

Menší, ale cyklistickým vybavením nabitá, je prodejna Mojekolo v Pardubicích. Prodejní plocha a stěny jsou zaplněné koly, elektrokoly a cyklodoplňky ověřených značek a s jejich výběrem vám na ul. Labský Palouk 495 vždy rádi poradí tři cyklo nadšenci: Jirka, Roman a Martin.

 

Koho v pardubické prodejně potkáte?

Jiří Pluhař – vedoucí prodejny, prodejce

Jirka je fanouškem trailového ježdění. Miluje ten adrenalin, když to spustí z kopce dolů. A netají se tím, že mu nahoru pomáhá lanovka, nebo motor v e-biku. Právě elektrokola jsou jedním z Jirkových oblíbených témat, takže s jejich výběrem vám rád a dobře poradí. V segmentu tradičních kol si oblíbil česká kola Pells. Z pohledu prodejce u nich oceňuje poměr ceny a výkonu. Z pohledu uživatele se mu líbí zpracování a design rámů.

 

Roman Víšek – prodejce

Cyklistickou disciplínou číslo jedna jsou pro Romana MTB maratony. V roce 2018 skončil celkově 18. a v kategorii 29-39 let dokonce 4., což považuje za svůj zatím největší úspěch. Účastnil se i prvního Mistrovství ČR e-kol a když nestojí na startu, sleduje MTB i silniční závody alespoň v televizi. Nejlépe vám poradí při výběru horského kola nebo elektrokola a za sebe rád doporučuje značku Ghost, protože na modelu Lector sám závodí. Slabost má však i pro český Pells, protože to jsou podle něj kola s bezkonkurenčním poměrem ceny a užitné hodnoty.

 

Martin Stybal – mechanik

Martin má rád přírodu a kopce, takže ho nejvíce baví enduro. Kromě vůně lesa, ale miluje i vůni benzínu. Od mala jezdí na kroskách a několik let skákal i freestyle motokros. Triky umí nejen na motorkách, ale i na kolech, a za domem má dokonce svůj vlastní dirtpark. Značka Lapierre si Martina získala modelem Zesty, který má podle něj perfektní geometrii a kola Ghost ho vždycky překvapí svým designem. V práci vám Martin poradí se vším, co se týká servisu a údržby kola. Rád pomůže i s výběrem ideálních plášťů a doplňků.

 

Prodejci Mojekolo Pardubice

 

O prodejně Mojekolo Pardubice

Rozlohou spíše menší prodejna nabízí velký výběr kol a elektrokol všech značek, na které jste v Mojekolo zvyklí. Samozřejmostí je i celá řada cyklodoplňku od helem až po blatníky. Součástí pardubické prodejny je i servis, takže k nám můžete přivést i kolo na opravu.

 

Prodejna Mojekolo PardubiceProdejna Mojekolo Pardubice

 

Pardubickou prodejnu Mojekolo najdete na adrese Labský Palouk 495 a její velkou výhodou je parkování přímo před vchodem. A pokud k nám míříte městskou hromadnou dopravou, svezou vás tu trolejbusy číslo 2 a 13. Vystupovat budete na zastávce Polabiny, Lidická.

 

Mapa Pardubické prodejny