13. 12. 2021

Poznejte tým Mojekolo: Kobeřice

Prodejna Mojekolo v Kobeřicích letos oslavila půlkulatiny. Už 25 let si do kobeřického obchodu chodí pro kola, cyklodoplňky a cenné rady cyklisté ze širokého okolí. O jejich spokojenost se tu už několik let starají Petr a Martin.

 

Koho v kobeřické prodejně potkáte?

Petr Hanzlík – vedoucí prodejny, prodejce

Než Petr vstoupil do cyklo branže, věnoval se naplno posilování a jako junior reprezentoval Česko na Mistrovstí Evropy i Světa. Díky bodybuildingu získal znalosti o svalech a lidském těle, které teď může uplatnit v cyklistice. Dokáže vám poradit s nastavením správného posedu i optimalizací komfortu během jízdy. Ve své cykloflotile má silničku, pevné i celoodpružené XC kolo, elektrokolo a na zimu i fatbika. Na kolech nejenom jezdí, ale rád je i opravuje, takže až budete v Kobeřicích, řekněte si třeba o tipy na správnou údržbu kola.

 

Martin Kupčák – prodejce, mechanik

Martin nejraději jezdí v lese a na svém celopéru objíždí trasy po celé ČR. Na kole jezdí celoročně i do práce, celoročně. Nezastaví ho ani 10° mrazy, takže při výběru oblečení na kolo je rozhodně tím nejpovolanějším. Vyzná se i v komponentech a servisu a jako otec dvou dětí má bohaté zkušenosti s výběrem dětských kol, helem a všemožných doplňků. Z nabídky Mojekolo nedá dopustit na oblečení Endura, gripy ESIgrips a široký výběr cyklodoplňků od firmy SKS Germany. 

 

Prodejci Mojekolo Kobeřice

 

O prodejně Mojekolo Kobeřice

Když zapátráte v historii Mojekolo, zjistíte, že právě v Kobeřicích to všechno začalo. Tady totiž vznikl první kamenný obchod. Psal se rok 1996 a manželé Schindlerovi vytvořili v přízemních prostorách svého domu prodejnu s názvem "Schindler Auto Cyklo Servis". Na ploše asi 50 m2 začali nabízet jízdní kola a pneumatiky na auto. Pneumatiky v sortimentu dlouho převažovaly, ale s rozmachem horských kol a cyklistiky na začátku nového tisíciletí začala kola pomalu vytlačovat gumy a z "garážového" obchůdku se stala plnohodnotná cykloprodejna.

To už se o cyklistickou divizi staral Jan Schindler ml., syn zakladatelů, který pod značkou MOJEKOLO začal budovat e-shop a síť cykloobchodů a servisů tak, jak je znáte dnes. A i když je kobeřická prodejna ze všech 9 kamenných prodejen MOJEKOLO v ČR nejmenší, nabízí i po 25 letech širokou škálu jízdních kol, elektrokol a cyklodoplňků, včetně profi servisu a poradenství v oblasti údržby kol.

Nejpohodlněji k nám dojedete autem, ale jak z Opavy, tak z Hlučína vás do Kobeřic svezou i autobusy. Přímo v Kobeřicích nás pak najdete na adrese Slezská 101/112, 747 27. 

 

Prodejna Mojekolo KobeřiceProdejna Mojekolo Kobeřice