25. 11. 2021

Poznejte tým Mojekolo: Hradec Králové

Naši nejmladší Mojekolo prodejnu jsme v Hradci Králové na Tylově nábřeží 293/2 slavnostně otevírali přesně 3. března 2020. Od té doby už Honza, Ivana, Michal a Luboš stihli spoustě z vás pomoci s výběrem kol, elektrokol i doplňků. Na 120 m² tady totiž najdete vše, co může hobby i profi cyklista potřebovat.

 

Koho v královéhradecké prodejně potkáte?

Jan Vejběra – vedoucí prodejny, prodejce

Jan jezdí na kole denně. Kondičně, závodně i jen tak pro radost. Cyklotrasy nejenom v okolí Hradce projezdil sem a tam, takže se ho nestyďte zeptat na zajímavé výletní tipy. A jelikož má zkušenosti i z profi silničních týmů, poradí vám s technikou, posedem i výběrem komponentů či kola. Za sebe rád doporučuje francouzskou značku Lapierre, protože to jsou podle něj neokoukaná jízdní kola pro profesionály.

 

Ivana Brožová – prodejce

Ivana jezdí hlavně pro radost. Sedlá silničku, ale závodní ambice nemá. Cyklozávody všeho druhu si nejvíce užívá v roli fanouška. Kromě kola ji baví běhání, lyžování, fitness a móda. Taky proto ráda pomáhá s výběrem oblečení a cyklo doplňků. Když se jí zeptáte na top značku oděvů na kolo, řekne: "Santini." Na otázku proč, odpoví: "Skvělé materiály, velký výběr, super střih, pestrost a funkčnost."

 

Luboš Adamec – mechanik

Po mechanické stránce má Luboš kola perfektně zmáknutá a vždycky rád poradí s výběrem vhodných komponentů a doplňků. V práci totiž opravuje a seřizuje kola a po práci... zase opravuje a seřizuje kola pro rodinu a známé. Pasivní fanoušek cyklokrosu a kolové si rád aktivně zajezdí na in-linech nebo zahraje basket, vybíjenou či volejbal. Z cykloznaček vyzdvihuje Lapierre, hlavně pro jejich nadčasový design.

 

Michal Kofroň – prodejce, mechanik

Venku sjíždí traily, doma zase bajková videa všeho druhu. Zajímá se o novinky v enduro, downhill a trailovém ježdění a tráví hodiny studováním svých vysněných kol. V obchodě vám Michal nejlépe poradí s výběrem celoodpruženého kola a velmi dobře se orientuje i v tématu elektrokol. Ze značek v Mojekolo doporučuje Ghost, Lapierre, Endura a Exustar, protože nabízí kvalitní produkty a moderní design.

 

 

Prodejci Mojekolo Hradec Králové

 

O prodejně Mojekolo Hradec Králové

Na 120 m² jsme pro vás připravili široký výběr kol a elektrokol značek Ghost, Lapierre, Husqvarna, Merida, Raymon, Conway, Norco, Rock Machine a další. Nakoupit u nás můžete i nejrůznější cyklodoplňky od ověřených výrobců Exustar, Continental, Cratoni, SKS Germany, Knog či ESI grips. Součástí královéhradecké prodejny je i servis jízdních kol.

 

Mojekolo Hradec KrálovéMojekolo Hradec KrálovéMojekolo Hradec KrálovéMojekolo Hradec Králové

 

Nejmladší prodejnu Mojekolo v ČR najdete na adrese Tylovo nábřeží 293/2, Hradec Králové. Pokud k nám pojedete veřejnou dopravou, budete to mít nejblíž z trolejbusové zastávky Muzeum. Auto můžete zaparkovat přímo na nábřeží. Jen nezapomeňte, že stání podél řeky i ve všech okolních ulicích je placené.

 

Mapa - prodejna Mojekolo Hradec Králové