1. 1. 1970

Pláště MAXXIS

MAXXIS je celosvětovým lídrem v produkci cyklistických plášťů a duší. Je znám především svými pokročilými technologiemi a produkcí špičkových produktů pro DH, XC a BMX. MAXXIS má téměř 40 let zkušeností s vývojem, který je nyní soustředěn v Georgii (USA). Velkou předností je široké zastoupení plášťů a duší, ucelená nabídka dezénu, rozměrů a směsí pro všechny terény.

Typy směsí MAXXIS:
Směs 70a - Odolná směs Zajišťuje co nejnižší valivý odpor a maximální trvanlivost. Všechny tyto pláště jsou určeny pro XC.
Směs 62a,  eXCeption series a Road - Středně tvrdá směs. Pláště určené pro závodní kategorii XC a Road. Poskytují maximální trakci a vedení stopy při zajištění nízkého valivého odporu.
Směs 60a, Maxxpro - Středně tvrdá směs. Pláště určené kategoriím freeride a DH. Vynikají kombinací adheze a dlouhé životnosti.
Směs 42a, Super Tacky - Velmi měkká směs. Pláště MAXXIS určené pro závodní kategorii DH. Mají vynikající adhezi na kořenech a kamenech.
Směs 40a, Slow Reezaay - Extrémně měkká směs. Vyniká svými tlumicími vlastnostmi a zaručuje extrémní adhezi na kořenech a kamenech. Pláště jsou určeny pro závodní kategorii DH.

Nejoblíbenější dezény MAXXIS:
MAXXIS Larsen, MAXXIS Ranchero, MAXXIS Mofo XC, MAXXIS Tomahawk, MAXXIS Ignitor, MAXXIS Wormdrive a MAXXIS Flyweight.

Širokou nabídku pláštů MAXXIS najdete na našem eshopu!

 

O ZNAČCE
Přes 40 let lidé v Maxxisu vyvíjí vysoce kvalitní pneu pro auta a lehké nákladní vozy, kola a motocykly, ATV a kamiony, motokáry a zahradní stroje. Maxxis svůj vývoj soustřeďuje v Georgii (USA). Distribuuje se ve 150 zemích světa a má své výrobní a vývojové zázemí v Asii, Evropě a Severní Americe, více než 20 000 zaměstnanců po celém světě. Řadí se tak mezi největší a nejrespektovanější gumárenské firmy na světě.
V cyklistice je znám především svými pokročilými technologiemi a produkcí špičkových produktů pro DH, XC a BMX. Velkou předností je široká paleta dezénu, rozměrů a směsí pro všechny terény.
Díky tomu, že Česká republika je země vskutku cyklistická, a tomu, že si Maxxis u nás získal zaslouženou důvěru, vám nabízíme takřka celou nabídku této značky. Skladem vedeme i ty pláště, které potřebují jen někteří z vás. Chceme tím podpořit i okrajové cyklistické disciplíny u nás.
Maxxis si svou kvalitou udržuje stálé zákazníky. Kdo někdy na Maxxisech jezdil tak ví, že se na ně může spolehnout, ať už je kupuje pro první kolo svého dítěte, pro rodinné výlety, sportovní vyžití nebo závodní ambice.