Sleva 15 % na tretry a boty na kolo. Do konce akce zbývá jen:

  6. 6. 2022

Otevíráme novou prodejnu v Praze Štěrboholech: Mojekolo už 11x v Česku

Jedenáctá v Česku a už 3. v Praze je pobočka Mojekolo Praha-Štěrboholy, kterou pro vás 6. 6. 2022 otevíráme. Náší novou pražskou prodejnu najdete v Retail Parku Štěrboholy na adrese Kutnohorská 531, 102 00 Praha-Štěrboholy. Nabídne vám ty nejlepší kola, elektrokola, cyklovýbavu a doplňky pro běh a outdoor. A když si u nás ve Štěrboholech do 30. 6. 2022 vyberete kolo nebo elektrokolo, dáme vám k němu cyklistickou helmu jako dárek.

 

Helma ke kolu zdarma – akce u příležitosti otevření prodejny Štěrboholy

Na kole bez helmy? To si dnes troufne jen málokdo. Abyste od nás na svém novém kole odjížděli dobře chráněni, připravili jsme speciální akci Helma Cratoni ke každému kolu zdarma.

Přijďte si k nám pro kolo nebo elektrokolo a my vás vybavíme i špičkovou helmou Cratoni. Při koupi dětského kola vás čeká dětská helma zdarma, k nákupu jízdního kola či elektrokola pro dospělé si helmu zdarma vyberete dle aktuální dostupnosti v prodejně.

Akce platí pouze pro nákup kola v kamenné prodejně Praha-Štěrboholy do 30.6. 2022 a nevztahuje se na objednávky uskutečněné v e-shopu www.mojekolo.cz a www.mojekolo.sk.

 

Eva Samková a CratoniEva Samková a Cratoni

 

O nové prodejně Praha-Štěrboholy

Ve Štěrboholech jsme pro vás nachystali to nejlepší, co v nabídce Mojekolo máme. Vybírat můžete kola a elektrokola značek Ghost, Lapierre, Norco, Husqvarna a dalších a cyklodoplňky oblíbených značek jako Knog, ESIgrips, SKS Germany, Santini atd. Díky prodejní ploše 280 m2 si tu své místo našlo i vybavení pro běh a outdoor od značek Ortovox, Craft, Inov-8, Scarpa a dalších.

 

Mojekolo Praha Štěrboholy

 

Ve Štěrboholech provádíme i servis kol, takže k nám můžete dovézt svého dvoukolového miláčka na prohlídku. Termín servisu si můžete objednat online. Autem k nám dojedete po ul. Kutnohorské, jsme součástí Retail Parku Štěrboholy, takže parkovacích míst je u prodejny dostatek. Autobusem je to k nám nejblíže z autobusové zastávky Ústřední nebo Kutnohorská.

 

mapa Štěrboholy