Sleva 15 % na tretry a boty na kolo. Do konce akce zbývá jen:

  31. 1. 2022

Otevíráme novou prodejnu Mojekolo v Českých Budějovicích

Jihočeši se konečně dočkali. Dne 1. 2. 2022 otevíráme jubilejní desátou kamennou prodejnu Mojekolo právě v jihočeské metropoli. Náš nový obchod najdete na adrese Pražská tř. 530, České Budějovice a nabídne vám to nejlepší z cyklo sortimentu. A když si u nás do 28. 2. 2022 vyberete nové kolo nebo elektrokolo, dáme vám helmu k nákupu zdarma.

 

Helma ke kolu zdarma – akce u příležitosti otevření prodejny

Na kole bez helmy? To si dnes troufne jen málokdo. Abyste od nás na svém novém kole odjížděli dobře chráněni, připravili jsme speciální akci Helma Cratoni ke každému kolu zdarma. Přijďte si k nám pro kolo nebo elektrokolo a my vás vybavíme i špičkovou helmou Cratoni. Při koupi dětského kola vás čeká dětská helma zdarma, k nákupu jízdního kola či elektrokola pro dospělé si helmu zdarma vyberete dle aktuální dostupnosti v prodejně.

Akce platí pouze pro nákup kola v kamenné prodejně České Budějovice do 28. 2. 2022 a nevztahuje se na objednávky uskutečněné v e-shopu www.mojekolo.cz.

 

Eva Samková a CratoniEva Samková a Cratoni

 

O nové prodejně Mojekolo v Českých Budějovicích

Na ploše 250 m2 jsme pro vás v Českých Budějovicích nachystali to nejlepší, co v nabídce Mojekolo máme. Najdete tu nespočet cyklodoplňků od ověřených značek jako SKS Germany, ESI grips, Knog a taky kola a elektrokola Lapierre, Raymon, Husqvarna, Merida, Kross a další.

Budějovická prodejna je už 10. pobočkou Mojekolo a stejně jako v ostatních 9 obchodech Mojekolo i sem můžete přivézt svého dvoukolového miláčka na prohlídku či servis. Obchod Mojekolo najdete na adrese Pražská tř. 530, České Budějovice a jeho velkou výhodou je vyhrazené parkování hned vedle budovy.

 

Prodejna Mojekolo České Budějovice

 

Koho v budějovické prodejně potkáte?

Tomáš Holický – vedoucí prodejny, prodejce

Otužování, turistika, běžky, florbal, squash, tenis, plážový volejbal a samozřejmě cyklistika... Tomáš je prostě hodně aktivní člověk, co nedokáže jen tak nic nedělat. Už přes 10 let se pravidelně účastní silničních závodů, ale startuje i v MTB maratonech, cyklokrosu a loni se nadchl pro triatlon. Odjakživa obouvá pláště i duše Continetal, protože vydrží pořádnou porci kilometrů, a dobrou zkušenost má i s tretrami Shimano. Ve volných chvílích servisuje kola pro rodinu a známé, staví kola na zakázku, případně renovuje nějaké starší kousky. Proto umí dobře poradit jak s výběrem kola, tak s údržbou, vyzná se v elektrokolech a ví, jak se v každém počasí správně obléct na kolo.

 

Tomáš - prodejce České Budějovice