Sleva 15 % na tretry a boty na kolo. Do konce akce zbývá jen:

  14. 12. 2020

NOVINKA 2021: Aircode DRS je magnet na medaile

Lapierre Aircode přitahuje medaile jako magnet. Arnaud Démare si v jeho sedle „přivlastnil“ čtyři etapy letošní Giro d’Italia a náš Vojtěch Řepa vybojoval na stejném kole titul Mistra ČR kategorie U23 a bronz na Mistrovství Evropy ve francouzském Plouay. Jaký je Aircode pro rok 2021 a co ho dělá výjimečným?

 

Agresivní geometrie pro větší výkon

Aircode 2021 je už třetí verzí silničního speciálu od roku 2014, kdy byl poprvé uveden na trh. Přepracovaný model dostal úplně nový rám inspirovaný časovkářským Aerostormem. Rám a vidlice byly z estetických i aerodynamických důvodu designovány jako jeden kus.

Vývojáři zoptimalizovali i ty nejmenší detaily, aby z nového Aircodu „setřásli“ co nejvíce gramů. Ultralehký karbonový rám stojí na nových ještě lehčích karbonových ráfcích a za zmínku stojí i lehoučká, jen 29g pevná osa. A hrálo se i na vzhled. Kromě nových barev, zapracovali vývojáři na kompletním vnitřním vedení kabelů. Na kole tak nenajdete žádná lanka, která by rušila dokonale splývavý design kola. Podrobnější specifikace najdete zde.

 

Aircode DRS 2021
Aircode DRS 2021Aircode DRS 2021Aircode DRS 2021

 

Aircode v akci

Lapierre je už od roku 2020 spojený s týmem Groupama-FDJ a právě na Aircodu letos Arnaud Démare sbíral úspěchy na Giro d’Italia. A dařilo se i silničářům v Česku. Pověst jednoho z top týmů u nás potvrdili závodníci Topforex Lapierre v závěrečné klasifikaci Škoda Cup Českého poháru, kde skončili stříbrní. Na Aircodu si pro bronz z Mistrovství Evropy ve francouzském Plouay dojel i Vojtěch Řepa, který se minimálně na rok bude pyšnit i titulem Mistra ČR kategorie U23.

 

Lapierre Aircode DRS

 

Celý článek čtěte zde.