11. 3. 2021

Nová řada produktů MOJEKOLO: doplňky na kolo, do dílny i něco na sebe

Jsme v MOJEKOLO parta opravdových cyklonadšenců, co na kole řeší doslova každou drobnost. A stejně pečlivě jsme přistupovali i k výběru nových cyklo doplňků, které pod značkou MOJEKOLO najdete na našem e-shopu.

 

Novinka: MOJEKOLO Re-Cyklo

Milujeme kola a na cyklistice nás baví i to, že je to ekologický způsob dopravy. I proto jsme se spojili s ostravskou up-cyclingovou skupinou Navzdory, která umí ze starých věcí udělat nové, a společně jsme vrátili zpátky do života použité cyklistické duše.

 

Re-Cyklo peněženka MOJEKOLORe-Cyklo peněženka MOJEKOLO


  
Vznikla praktická peněženka na doklady a drobné, co si s sebou berete na kolo, a taky stylový pásek ke kalhotám. Opasky i peněženky vyrábíme v Česku a jelikož Re-Cyklo výrobky šijeme z použitých cyklistických duší všech značek, rozměrů i odstínů černé, je každý kus naprostý originál.

 

Re-Cyklo opasek MOJEKOLORe-Cyklo opasek MOJEKOLO

 

Cyklo doplňky MOJEKOLO

Při výběru cyklodoplňků už nemusíte ztrácet čas porovnáváním stovek podobných produktů. V rámci řady MOJEKOLO jsme předvýběr udělali za vás. Zkušenosti, které v cyklo oboru už dlouhá léta sbíráme, teď vkládáme do výroby vlastních cyklodoplňků.

 

Sada světel MOJEKOLOBrašna MOJEKOLONožní pumpa MOJEKOLOKošík na láhev MOJEKOLO

 

U každého výrobku s logem MOJEKOLO si můžete být jistí, že splňuje 4 pro nás nejzásadnější kritéria: kvalita, funkčnost, vzhled a přijatelná cena. Cyklovýbava MOJEKOLO má prostě maximálně vyvážený poměr cena/výkon. Další doplňky z řady MOJEKOLO už pro vás testujeme a brzy je najdete v naší nabídce.

 

Hustilka MOJEKOLODržák na kolo MOJEKOLOBrašna na rám MOJEKOLOVšechny produkty MOJEKOLO