13. 9. 2022

Mojekolo už 12x v Česku: Ve Zlíně právě otevíráme novou prodejnu

Dvanáctá v řadě je pobočka Mojekolo Zlín, kterou pro vás otevíráme ve středu 14. 9. 2022. Novou Mojekolo prodejnu najdete na adrese třída Tomáše Bati 39, Zlín a kromě kol a elektrokol v ní najdete i cyklovýbavu všeho druhu. A když se vám ve Zlíně zalíbí nejaké kolo nebo elektrokolo, které si budete chtít odvézt domů, přidáme vám k němu i cyklistickou helmu jako dárek. Akce platí do 31. 10. 2022. 

 

Helma ke kolu zdarma – akce u příležitosti otevření prodejny Mojekolo Zlín

Na kole bez helmy? To si dnes troufne jen málokdo. Abyste od nás na svém novém kole odjížděli dobře chráněni, připravili jsme speciální akci Helma Cratoni ke každému kolu zdarma.

Přijďte si k nám do Zlína pro kolo nebo elektrokolo a my vás vybavíme i špičkovou helmou Cratoni. Při koupi dětského kola vás čeká dětská helma zdarma, k nákupu jízdního kola či elektrokola pro dospělé si helmu zdarma vyberete dle aktuální dostupnosti v prodejně.

Akce platí pouze pro nákup kola v kamenné prodejně Zlín do 31. 10. 2022 a nevztahuje se na objednávky uskutečněné v e-shopu www.mojekolo.cz a www.mojekolo.sk.

 

Eva Samková a CratoniEva Samková a Cratoni

 

O nové prodejně ve Zlíně

Ve Zlíně jsme pro vás nachystali to nejlepší, co v nabídce Mojekolo máme. Vybírat můžete kola a elektrokola značek Norco, Pells a dalších a cyklodoplňky oblíbených značek jako Knog, ESIgrips, SKS Germany, Santini atd.

 

Mojekolo ZlínMojekolo Zlín

 

Ve Zlíně provádíme i servis kol, takže k nám můžete dovézt svého dvoukolového miláčka na prohlídku. Autem k nám dojedete po třídě Tomáše Bati. Parkovací místa najdete vedle prodejny na ulici Díly III. A pokud k nám míříte autobusem, vystupte na zastávce Morýsovy domy.

 

Mapa Zlín