16. 11. 2023

Mojekolo rozvoz Brno: Doručování objednávek a svoz kol na servis

V Brně nově doručujeme objednávky i vlastním Mojekolo rozvozem. Služba je primárně určená pro rozvoz kol, elektrokol zakoupených v Mojekolo, ale využít se dá na všechny objednávky v hodnotě alespoň 10 000 Kč. Hlavní výhodou Mojekolo rozvozu je, že vám zakoupené kolo přivezeme sestavené, seřízene a připravené jezdit. Rozvoz ale můžete využít i při objednávání servisu. Vaše kolo vyzvedneme, předáme kolegům do servisu a po opravě přivezeme zase k vám domů.

 

Mojekolo rozvoz v Brně

Zboží rozvážíme každý pracovní den a pokud je objednaný artikl skladem, dorazí k vám do dvou pracovních dnů. Služba se dá využít na objednávky v hodnotě minimálně 10 000 Kč, takže ideální je pro doručení kol a elektrokol. Nové kolo k vám touto dopravou dorazí ve smluveném čase až ke dveřím domu. Složené, seřízené a připravené jezdit.

Tento způsob dopravy je možné zvolit jak pro všechny objednávky zaplacené kartou, nebo převodem, tak pro nákupy, které chcete platit na splátky s Home Credit, případně i dobírkou až při převzetí. Doprava po Brně vás výjde na 299 Kč. O dalších možnostech doručení si přečtěte zde.

 

 

Svoz kol na servis

Vyzvedneme, opravíme, přivezeme. Tak funguje Mojekolo doprava v případě, že při objednávání servisu v Brně zvolíte možnost vyzvednutí kola doma. Za příplatek 399 Kč kolo vyzvedneme na vaší brněnské adrese, předáme kolegům do servisu a po provedení servisu vám kolo přivezeme zpět až ke dveřím. Platbu za servis kola a dopravu pak vyřídíte s řidičem při převzetí opraveného kola.

 

Jak si objednat svoz na servis?

Online, úplně stejně jako byste rezervovali běžný servis:
1. Na rezervační stránce zvolte zvolte prodejnu Mojekolo Brno - Minská,
2. V rezervačním formuláři vyplňte požadované údaje, zaškrtněte políčko "Služba vyzvednutí kola doma (399,-)" a doplňte adresu (viz obrázek dole),
3. Svou rezervaci potvrďte a odešlete kliknutím na zelené tlačítko "REZERVOVAT".

My se pak s vámi spojíme a dohodneme přesný termín a čas vyzvednutí vašeho kola. Po provedení servisu vám opět zavoláme s návrhem možného termínu doručení kola zpátky na vaši adresu.

 

Svoz