30. 11. 2011

Koloběžky, freestyle scooter, kickboardy

Koloběžky jsou ideálním zabávným a sportovním náčíním pro děti. Při výběru koloběžky je důležité určit si pro jaké účely ji chceme používat, dalším kritériem je nosnost koloběžky, která je predevším u skládacích koloběžek omezena a v neposlední řadě materiál rámu. U dražších modelů je kvalitní hliníkový rám, který vyniká vysokou tuhostí a nízkou váhou. V případě nákupu koloběžky pro děti, je vhodné zamyslet se i nad bezpečností a dokoupit přilbu a chrániče. Poskytujeme veškeré náhradní díly. Na rozdíl od jiných prodejců, u nás odesláním zboží naše služby nekončí, takže nemusíte mít o své dvoukolé miláčky strach.

 

Již od samého začátku staví Micro na kvalitě a bezpečnosti. Naše výrobky jsou navrhovány a vyvíjeny ve Švýcarsku a v Německu. Spolupracujeme ruku v ruce s uznávanými designery, konstruktéry a využíváme jejich desetiletých zkušeností v oboru vývoje a technického vybavení. Naše produkty se vyrábí v našich partnerských závodech na Thaj-wanu, v Číně a v Německu.
Pod značkou jménem micro®, Micro Mobility Systems vyvíjí, vyrábí a uvádí na trh skládací a přenosné produkty. Splňují požadavky na mobilitu, fitness a životní styl současného milenia. K naší nabídce neodmyslitelně patří i ideální klientský servis.
Micro Mobility Systems s jeho micro® skate scooter a kickboard® nastavuje světový trend. Skrze vlastní oddělení konstrukce je možné splnit všechny požadavky trhu.