Sleva 15 % na tretry a boty na kolo. Do konce akce zbývá jen:

  26. 11. 2013

Kalendář Czech mix Team 2014

Odkaz na kalendář ZDE

 

Pro jakékoliv dotazy nás kontaktujte emailem IBerkova@email.cz nebo na tel. čísle 725 663 038.

Kalendář Czech mix Team je již ve výrobě, aby mnohým z Vás mohl udělat radost pod vánočním stromečkem. Dodání od 9.12.2013. Přijímáme Vaše objednávky! Kalendář je možno také zakoupit v našich kamenných prodejnách v Praze, Ostravě, Brně a Kobeřicích.

15 stran nástěnného kalendáře, formát A3

Cena kalendáře: 300 Kč + 99 Kč poštovné a balné do 3 ks.
Nad 3 Ks poštovné dle ceníku České pošty.

Letos nám poodhalí, jak vypadá svět ženy - cyklistky, a to od brzkého ranního budíčku, přes každodenní tréninkovou dřinu, až po zaslouženou vítěznou oslavu po závodě. Tentokrát se fotoaparátu chopila zkušená Renáta Folysová a před objektivem jí pózovaly známé tváře: Tereza Trefná účastnice MS v silniční cyklistice, Irena Berková mistryně ČR v marathonu na horských kolech pro rok 2013, Denisa Bartošová, Pavlína Šulcová, Judita Lorencová, Nikola Hlubinková, Veronika Bláhová, Lucie Macíková, Božka Kučerová, Jiřina Ščučková, Monika Simonová spolu s reprezentační trenérkou Miluší Glave Flaškovou.

Koupí tohoto kalendáře podpoříte české cyklistky, které chtějí hrdě reprezentovat svoji zemi!Zrealizovat tuto akci se podařilo ve spolupráci s Lapierre, Specialized, Equinox, Effetec s.r.o., Sýkora sportswear, Hodinovahospodynka.cz, SVC Vítkov.