Sleva 15 % na tretry a boty na kolo. Do konce akce zbývá jen:

  27. 7. 2021

Junior cup Vojenské zdravotní pojišťovny – výhradně dětská cyklistická záležitost

Junior cup Vojenské zdravotní pojišťovny klepe na dveře. Na start se malí závodníci postaví v srpnu již potřetí a bude to opět den plný cyklistiky a zábavy. Závody se odehrají přímo v centru Hradce Králové v krásném prostředí Šimkových sadů v neděli 22. 8. 2021!

 

Dva závody

Na start se děti mohou postavit hned dvakrát. Dopoledne proběhne nepovinná časovka pro ty, kteří si chtějí zazávodit více a ještě si vyjet dobrou startovní pozici na hlavní závod. Ten odstartuje ve 12:00. Novinkou bude start handicapovaných dětí a pro pár vyvolených i možnost vyzkoušet si jízdu na handbiku. Celým závodním dnem bude děti provázet, radit jim a hlavně fandit, Jan Hruška, jediný držitel růžového trikotu z Giro ď Italia a účastník všech světových Tour.

 

Odměna pro každého

Pokud si děti na obě distance netroufají nebo máte na dopoledne, případně odpoledne jiný program, je možné se rozhodnout pouze pro účast v jednom ze závodů. Na každého čeká sladká odměna a na ty, kteří se pustí do závodu s hromadným startem pak krásná, ilustrovaná pamětní medaile. Tři nejlepší v každé kategorii dostanou také věcné ceny od partnerů závodu a originální skleněnou medaili vytvořenou pouze pro tento závod.

 

Junior Cup v Hradci KrálovéJunior cup v Hradci Králové

 

Neděle 22. 8. patří dětem

Během celého dne bude pro děti a jejich rodiče připraven bohatý doprovodný program. Předposlední srpnový víkend si tak vyhraďte pro své děti a přijďte je podpořit na závody šité pouze pro ně a užít si JUNIOR cup VOJENSKÉ POJIŠŤOVNY! Více informací a přihlášky na závod naleznete na www.juniorcup.net.