1. 3. 2021

Jedeme dál. Prodejny fungují jako výdejní místa vašich on-line objednávek

Na MOJEKOLO můžete stále nakupovat. Vláda sice zpřísnila opatření, ale online nákupů se omezení netýkají. Na MOJEKOLO můžete vybírat kola, elektrokola i cyklodoplňky stejně, jako dřív. Všechny prodejny fungují jako výdejní místa pro vaše on-line objednávky.

 

Jak nakupovat?

Zboží si vyberte v našem e-shopu, vyzvednou ho pak můžete v kterékoliv z našich 9 prodejen MOJEKOLO v pracovní dny od 9 do 18 hodin (v Kobeřicích do 17:00). Dodržujte prosím vždy instrukce personálu prodejny. Dezinfikujte si ruce při vstupu a vždy mějte nasazený respirátor.

Online nakupování je teď nejjednodušší cestou, jak si nové kolo, elektrokolo nebo doplňky pořídit. A pokud budete potřebovat poradit nebo pomoct při výběru zboží, spojte se s námi telefonicky na +420 725 855 888 nebo e-mailem obchod@mojekolo.cz. Rádi vám pomůžeme.

 

Potřebujete servis kola?

V servisech jedeme stále na plné obrátky. Pokud i váš bicykl potřebuje péči, kontaktujte svou nejbližší prodejnu MOJEKOLO a domluvte se s našimi kolegy na termínu přijetí kola do servisu. Seznam prodejen včetně telefonických a e-mailových kontaktů najdete ZDE. Dobu potřebnou pro předání kola do servisu jsme zkrátili na minimum.

Děkujeme za vaši přízeň a přejeme hlavně pevné zdraví.
#jedemevtomspolecne