Sleva 15 % na tretry a boty na kolo. Do konce akce zbývá jen:

  12. 7. 2023

JBC 4X Revelations nabídne finálový závod světové série ve fourcrossu horských kol

JBC 4X REVELATIONS 2023 je zpět v ČR! Letos se v Jablonci nad Nisou rozhodne o tom, kdo bude celkovým šampiónem světové série 4X Pro Tour! Bude to Tomáš Slavík? Gustaw Dadela? Scott Beuamont? Jasno bude v sobotu 15. 7. 2023! Přijďte zafandit.

 

Závod světové série v 4X horských kol

JBC 4X Revelations, závod světové série ve fourcrossu horských kol, se uskuteční na trati nad Jabloncem nad Nisou letos již po desáté! A samozřejmě i letos se tak máte na co těšit. Obrovská show na trati plné špiček nejen tuzemské, ale také světové bikové scény, kteří si to rozdají loket na loket na nejtěžší fourcrossové trati světa. Letos se JBC 4X Revelations stane poprvé finálovým závodem celé série a tak se právě tady rozhodne nejen o vítězi závodu, ale také o finálním vítězi celého letošního seriálu.

Obhájí zatím na trati JBC 4X Revelations neporažený domácí rider a hlavní organizátor celé akce Tomáš Slavík své vítězství v 10násobném hattricku? Rozvlní vás kapely a DJs tak, jak je „na kopci“ zvykem? Jaké triky předvede Martin Šonka a jaké Bicho Carrera? Odpovědi na všechny otázky najdete 13.-15.7.2023 v JBC bikeparku v Jablonci nad Nisou!

 

JBC

Jaký bude doprovodný program?

V pátek se již tradičně na trať spustí nejmenší závodníci a bikové naděje v rámci vloženého závodu Revelations KIDS event (kategorie do 13 let, kategorie 13-16 let), který se odjede po páteční kvalifikaci elitní kategorie. Tak jim přijďte zafandit a nechte je tak užít si atmosféru velkého závodu a trati obklopené fanoušky. Co by bylo za JBC 4X Revelations bez Martina Šonky, vítěze závodu Red Bull Air Race a mistra Evropy v akrobatickém létání, který je nad kopcem na Dobré Vodě jako doma. Letos poprvé se divákům se svoji neuvěřitelnou show představí také chilský Red Bull atlet Victor Carrera, který se věnuje akrobatickému paragladingu a věřte, bude na co koukat! Dětem a nejmenším bude k dispozici dětská skills zóna, kde si mohou vyzkoušet a zdokonalit své bikové schopnosti.
 
A nezklame vás ani letošní warm-up a afterparty. A bude to velké! Roztancují vás DJs MANENE a NOBODYLISTEN, špička nejen české DJ scény, milovníky kytarových tónů potěší stálice Status Praesents, kteří představí svůj nový song, který složili o JBC 4X Revelations. Dále se na podiu představí třeba kapela Heelturn, z DJs se můžete těšit také na Cypera, Illyu a Hrushu.Tak přijďte zafandit, ale také zapařit.

 

JBC