11. 12. 2018

Dětská kola Woom - ideální pro prcky i náctileté

Dětské kolo je jednou z investic, která se vám, rodičům, rozhodně vyplatí. Jízda na kole u dětí zlepšuje hrubou motoriku, fyzickou zdatnost, obratnost a posiluje stabilitu. Pokud chcete svým ratolestem dopřát příjemný start do jejich cyklozačátků, vyberte jim vhodné kolo. To by mělo odpovídat jejich vzrůstu nemělo vážit zbytečně moc.

 

Dětská kola navržená pro děti

Dětská kola Woom, včetně jejich komponentů, jsou speciálně navržená pro potřeby a pohodlí dětí. Patří mezi nejlehčí kola na trhu. Kola Woom mají propracovanou geometrii a díky nízké hmotnosti jsou skvělým parťákem pro osvojování základních jízdních dovedností.

 

 

V anketě Kolo roku 2018 se kolo Woom 3 umístilo na druhém místě v kategorii Dětská kola.

 

Ergonomický posed pro vyšší bezpečnost

Díky do detailu promyšlenému hliníkovému rámu sedí děti na kole Woom ve vzpřímené pozici a mají tak lepší přehled o dění okolo nich. Zároveň se jim snáze udržuje balanc, když hledí přímo před sebe. Nízko položené těžiště a předsazená vidlice zvyšují stabilitu kola a zlepšují jeho ovladatelnost. Snížená horní rámová trubka usnadňuje nástup na kolo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Detaily, které ocení děti i rodiče

Jelikož víme, že první cyklistické pokusy obnáší i časté nehody, jsou dětská kola Woom opatřena vícevrstvým lakem, který odolá nárazům. Brzdové páčky jsou uzpůsobené pro malinké dětské ručičky a navíc barevně odlišené pro snazší orientaci. Pojistka na řídítkách brání jejich protočení a představec s uchycením je natočený pod řídítka, aby se o něj děti nemohly poranit. I kliky a pedály jsou přizpůsobené mechanice pohybu malých cyklistů. To vše usnadňuje dětem manipulaci s kolem a zvyšuje jejich bezpečnost.

 

Dětská kola pro prcky i náctileté

  • WOOM 1 – nejmenší model, odrážedlo pro děti od 1,5 roku
  • WOOM 2 – pro děti od 3 do 5 let s výškou postavy 95-110 cm
  • WOOM 3 – pro děti od 4 do 6 let s výškou postavy 105-120 cm
  • WOOM 4 – pro děti od 6 do 8 let s výškou postavy 115-130 cm
  • WOOM 5 – pro děti od 7 do 11 let s výškou postavy 125-145 cm
  • WOOM 6 – pro děti starší 10 let s výškou postavy od 135 do 165 cm

 

Dětská kola Woom jsou dostupná v krásných barvách, ze kterých si vyberou holky i kluci (žlutá, červená, zelená, modrá, fialová).

 

Potřebujete poradit s výběrem dětského kola? Zastavte se na jedné z našich prodejen, kde se na vás budou těšit naši kolegové, zkušení bajkeři a bajkerky.