Sleva 15 % na tretry a boty na kolo. Do konce akce zbývá jen:

  7. 6. 2021

Český Ghost Team sbírá první letošní medaile

Celonárodní seriály a ikony závodního kalendáře už jsou v plném proudu a český Ghost Team ukazuje, že má natrénováno. První dvě zastávky Prima CUP znamenaly medaile jak pro mužské, tak ženské osazenstvo týmu.

 

Stříbra ze Stolových hor

Seriál Prima CUP odstartoval 30. 5. 2021 závodem Generali Česká pojišťovna Stolové hory. Na 52 km dlouhé trati se o vítězi rozhodovalo až těsně před cílem. Nakonec bral zlato Filip Adel a těsně druhý skončil Michal Kaněra z Ghost Teamu. Jeho týmová kolegyně Lenka Fridrichová projela cílovou páskou jako druhá v kategorii žen za zlatou Nikol Flašarovou.

 

 

Druhý závod, druhé pódium pro Kaněru

Druhý závod seriálu Prima CUP tentokrát v Dolní Moravě byl zapsán v kalendáři Mezinárodní cyklistické unie v kategorii S2 a účastnili se ho kromě českých reprezentantů také jezdci z Rakouska, Polska a Německa. Trasu dlouhou 110 kilometrů zvládl nejrychleji Filip Adel před rakouským reprezentantem Alexanderem Stadlerem. Na stupních vítězů je po těsném souboji s Dominikem Buksou doplnil Michal Kaněra z Ghost Teamu.

12. června se seriál Prima CUP přesouvá do středočeské Sázavy, kde se uskuteční třetí podnik letošního roku ŠKODA AUTO Sázava.   


Kaněra - Ghost TeamKaněra - Ghost Team
Zdroj foto: FB profil Prima CUP; Autor: Josef Vaishar