Sleva 15 % na tretry a boty na kolo. Do konce akce zbývá jen:

  16. 3. 2021

Brněnská prodejna Nové sady se stěhuje do většího

Ještě větší prodejní plochu a ještě větší výběr kol, elektrokol a cyklodoplňků vám nabídneme v nové kamenné prodejně MOJEKOLO na ul. Jihlavská v Bohunicích, kterou otevíráme už 22. 3. 2021.

 

Větší prodejna = větší výběr

Velký a prosvětlený prostor nabízí až 220 m2 prodejní plochy, což znamená více místa pro kola, elektrokola a cyklodoplňky všech oblíbených značek, na které jste u MOJEKOLO zvyklí. Kola a e-biky značek Ghost, Lapierre, Electra, Merida, Raymon, Conway, Norco nebo Husqvarna si u nás můžete prohlédnout, vyzkoušet a odvézt okamžitě domů.

 

Prodejní doba a servis

Novou prodejnu MOJEKOLO najdete na adrese Jihlavská 796/7a, Brno - Bohunice. Prodejní doba zůstává stejná jako na Nových sadech a ve druhém brněnském MOJEKOLO na Mlýnské. Navštívit nás můžete v pracovní dny od 9:00 do 18:00. V době platných vládních opatření fungujeme jen jako výdejní okénko objednávek, ale servis je stále v provozu. Objednat si kolo na jarní prohlídku můžete zde. Výhodou nové prodejny je i možnost parkování v okolí. Hned naproti přes cestu je velké parkoviště Kauflandu a parkovací místa najdete i přímo za naší prodejnou na ul. Uzbecké.

 

Prodejna na Jihlavské v Brně - Bohunicích

 

V Brně jsme celkem 2x. Pokud to máte blíže do centra, navštivte nás na pobočce MOJEKOLO na ul. Mlýnská 437/69. Těšíme se na vás.

Virtuální prohlídka