26. 7. 2021

25 let prodejny v Kobeřicích. Oslavte to s námi dárkem zdarma ke každému nákupu

Historicky první kamenná prodejna Mojekolo letos slaví půlkulatiny. Už 25 let si do kobeřického obchodu chodí pro kola, cyklodoplňky a cenné rady cyklisté ze širokého okolí. Pro všechny věrné i nové zákazníky máme v rámci oslav helmu Cratoni zdarma k nákupu nového kola a ke všem ostatním nákupům praktické cyklodoplňky z naší MOJEKOLO série.

 

Jak šel čas v Kobeřicích

První kamenný obchod otevřeli v roce 1996 manželé Schindlerovi. V přízemních prostorách svého domu vytvořili prodejnu s názvem "Schindler Auto Cyklo Servis" a na ploše asi 50 m2 začali nabízet jízdní kola a pneumatiky na auto. Právě pneumatiky v sortimentu dlouho převažovaly, ale s rozmachem horských kol a cyklistiky na začátku nového tisíciletí začala kola pomalu vytlačovat gumy a z "garážového" obchůdku se stala plnohodnotná cykloprodejna.

To už se o cyklistickou divizi staral Jan Schindler ml., syn zakladatelů, který pod značkou MOJEKOLO začal budovat e-shop a síť cykloobchodů a servisů tak, jak je znáte dnes. A i když je kobeřická prodejna ze všech 9 kamenných prodejen MOJEKOLO v ČR nejmenší, nabízí i po 25 letech širokou škálu jízdních kol, elektrokol a cyklodoplňků, včetně profi servisu a poradenství v oblasti údržby kol.

 

Prodejna KobeřiceProdejna Kobeřice interiér
Kobeřická prodejna kolem roku 2000

 

Dárek ke každému nákupu v kobeřické prodejně

V rámci oslav 25 let jsme pro věrné i nové zákazníky, kteří nás v Kobeřicích navštíví, připravili speciální narozeninovou akci. Od 26. 7. do 6. 8. 2021 vám k nákupu každého dospěláckého kola nebo elektrokola dáme cyklistickou helmu Cratoni jako dárek. K nákupu dětského kola od nás dostanete dětskou helmu.

 

Eva Samková a Cratoni helmaEva Samková a helma Cratoni
Helmu Cratoni používá na kole i snowboarcrossařka Eva Samková

 

A když u nás v Kobeřicích koupíte něco menšího, dostanete od nás jako dárek jeden z doplňků z naší MOJEKOLO série. Akce platí jen v kamenné prodejně v Kobeřicích od 26. 7. do 6. 8. 2021 a vztahuje se na osobní nákup a vyzvednutí online objednávek. Přijďte s námi oslavit naše 25. Narozeniny. Tým MOJEKOLO Kobeřice už se na vás těší.

 

MojekoloMojekoloMojekoloMojekoloMojekoloMojekoloMojekoloMojekolo