14. 2. 2017

Výprodej Fat Bike SALSA a SURLY

 

Fat Bike, někdy také označován jako Snow Bike nebo prostě jen "tlusťoch", je unikátní horské kolo s širokými, až 4,8" pneumatikami.  Jízda na "tlustých gumách" je neskutečným zážitkem. Poznejte sami!

 

Jaké má Fat Bike jízdní vlastnosti?

Jízda na Fat Biku je téměř stejná, jako na běžném horském kole. Díky neskutečné přilnavosti a výborným tlumícím vlastnostem širokých pneumatik se ale kolo chová podobně jako celoodpružené. Jízdu si užijete na sněhu, v písku i v běžném horském terénu. Vždy se můžete spolehnout na extrémní přilnavost širokých kol. Pro pohodlnou jízdu je velice důležité správné nahuštění pneumatik.

 

Není Fat Bike příliš těžký?

Hmotnost většiny modelů SALSA se pohybuje v rozmezí 14 - 15 kg, což je hmotnost běžného horského kola. Top model SALSA Beargrease Carbon X1 váží neskutečných 12,1 kg ve velikosti M!! Jízda na fat biku tedy rozhodně není dřina, ale zábava! 

 

Pro koho je Fat Bike určen?

Ať už na horách v hlubokém sněhu, na pohodové vyjížďce s přáteli nebo jen tak ve městě, na fat biku budete vždy a všude středem pozornosti. Perfektní volba pro sportovní jezdce, kteří si mohou dovolit mít Fat Bike jako druhé kolo pro zábavu. Vyjímečné vlastnosti ale ocení i ženy a začátečníci, kteří by na běžném horském kole měli strach. Široké pneumatiky v terénu odpustí spoustu jezdeckých chyb a jízda se tak stává o mnoho bezpečnější.

 

Nabídka Fat Bike

V naší nabídce naleznete kompletní sortiment legendární americké značky SALSA. Vybírat můžete ze široké nabídky sportovních i expedičních kol, včetně závodních modelů s lehkým karbonovým rámem. Jedinečné jsou ale také modely BUCKSAW, které jsou vybaveny celoodpruženým rámem se zdvihem 100 mm. Většinu modelů SALSA máme skladem !!!

Dále nabízíme fat biky značek Felt, Haibike, Mongoose a Rock Machine.

Neváhejte, posuňte své hranice a poznejte svět FAT BIKE.

 

Více zde