5. 2. 2019

Vleťte do sněhu na novém fatbiku – nyní se SLEVOU

Fatbike, snow bike nebo prostě tlusťoch. Kolo, které zaručeně upoutá pozornost všech kolemjdoucích. Působí robustně, ale když víte, jak na něj, tak vám nabídne jedinečnou zimní projížďku i na bohaté sněhové nadílce. Na MOJEKOLO teď máme fatbiky za parádní ceny.

 

S tlusťochem hravě překonáte každou překážku

Na plně nahuštěných balónech pofrčíte na asfaltu stejně jako na běžném horském kole. S tím rozdílem, že se do dálky ponese majestátné hučení jeho extrémně širokých plášťů. Pokud budete chtít vlítnou na sníh, kola si nezapomeňte podhustit. Potom pro vás nebude žádná překážka představovat problém. Čeká vás perfektní průjezdnost (nejen zasněženým) terénem a hbité výjezdy.

 

Akční fatbike kola na MOJEKOLO

SALSA Bucksaw X01

Celodpružený fatbike se 100mm zdvihem, vidlicí Rock Shox Bluto, teleskopickou sedlovkou Rock Shox Revarb Stealth a 3,8“ plášti. 

Nyní pouze 49 999 Kč. Odkaz ZDE.

 

SURLY Pugsley Black

S fatbikem Surly můžete vyrazit na výpravu až za polární kruh. Pevný rám je opatřen úchyty na expediční nosiče a všechny komponenty jsou snadno opravitelné kdekoli a kdykoli.
V zelené a černé barvě nyní za krásných 24 999 Kč. Odkaz ZDE.


SALSA Beargrease X5

Nejlevnější tlouštík z naší nabídky je tento černý hliníkový krasavec s komponenty Sram X5 a převody 2x10. Na fatbike má slušnou váhu, pouhých 14,8 kg.
Může být váš už za pouhých 19 999 Kč. Odkaz ZDE.

 

Testovací fatbiky ještě levněji

Pokud chcete ještě více ušetřit, mrkněte na naši nabídku testovacích kousků. K dispozici jsou poslední tři kola prověřená ostřílenými fatbikery: Salsa Mukluk 3 (vel. L), Salsa Beargrease Carbon 1 (vel. M) a Salsa Bucksaw X01 (vel. M).