31. 10. 2019

Ušetřete až 67 % a zároveň pomozte dobré věci

Sháníte nové jízdní kolo nebo elektrokolo? Chybí vám kvalitní cyklistické oblečení, helmy či jiné doplňky? A navíc rádi ušetříte?

V kategorii Výprodej nyní najdete spoustu zajímavých kousků s mimořádnými listopadovými slevami až 67 %.

Akční ceny platí od 1. do 30. 11. 2019.

A protože listopad je měsícem již řadu let spjatým s kampaní Movember, nabízí se podpora této osvětové akce i z naší strany. Naprosto jednoduše ji můžete podpořit i vy.

Za každý listopadový nákup na www.mojekolo.cz a v kamenných prodejnách MOJEKOLO darujeme 11 Kč nadačnímu fondu Muži proti rakovině.

Movember Mojekolo

Aby muži neumírali zbytečně mladí…

Rakovina je nemoc. Nemoc, která se musí léčit. A stejně jako u každé jiné nemoci, i v případě rakoviny je důležitá prevence.

Nadační fond Muži proti rakovině se snaží bojovat na poli typicky mužské formy rakoviny, kterou je rakovina prostaty a rakovina varlat. Obě formy bohužel pokrývají kompletní věkové spektrum. Zatímco rakovina prostaty postihuje zejména starší ročníky, rizikovou skupinou pro rakovinu varlat jsou velmi mladí muži.

Vybrané finanční prostředky jsou určeny na nákup lékařských přístrojů, osvětové programy a studijní stáže budoucích lékařů.

Více informací o nadačním fondu najdete ZDE.

Muži proti rakovině jsou partnerem celosvětové kampaně Movember.

MOVEMBER je nezávislá charitativní organizace s globální působností na poli osvěty a péče mužů o jejich zdraví. Muži Movemberu nosí celý listopad knír a rozmlouvají o svém zdraví, zejména o uro-onkologických problémech. Zároveň oni i jejich okolí přispívají na charitativní účely.

Jak ještě pomoci? Připojte se k našemu týmu na MOVEMBER.COM a pomozte s šířením osvěty mezi svými přáteli.