Sleva 15 % na tretry a boty na kolo. Do konce akce zbývá jen:

  1. 3. 2023

Doprava zdarma na PPL výdejní místa až do konce března

Vyberte si jedno z více než 3750 výdejních míst přepravní společnosti PPL v ČR a nechte si svou objednávku doručit tam. Výhodou je, že nemusíte doma čekat na kurýra, ale svou zásilku si vyzvednete kdykoliv v pracovní době vybrané provozovny. Navíc vám až do 31. března 2023 všechny objednávky se zvolenou dopravou "PPL výdejní místa" doručíme zcela zdarma.

 

Měsíc dopravy zdarma na cokoliv

Objednejte si zboží na www.mojekolo.cz v hodnotě alespoň 1 Kč a ušetřete za poštovné. Stačí při objednání zvolit dopravu "PPL výdejní místa" a my vám dopravné nebudeme účtovat. Zásilku si vyzvednete kdykoliv v pracovní době vybrané provozovny, kde na vás bude čekat 7 dní od doručení SMS nebo e-mailu. Akce platí pro všechny objednávky s doručením na výdejní místa společnosti PPL na území České republiky s hodnotou alespoň 1 Kč vč. DPH přijaté do pátku 31. 3. 2023.

 

Vybírejte s dopravou zdarma

Na výdejní místa PPL dokážeme doručit pouze menší zásilky. Proto je akce výhodná hlavně při objednávání komponentů, cyklodoplňků, oblečení a sportovní výbavy. Pokud máte v košíku kolo, lyže, střešní box nebo jiné rozměrnější zboží, nabídne vám e-shop další možnosti dopravy, na které se akce nemusí vztahovat. Dobrou zprávou ale je, že větší zboží je obvykle i hodnotnější a od 3000 Kč máte u nás dopravu zdarma vždy, bez ohledu na probíhající akci.

 

CyklistikaBehOutdoorZimni sporty