1. 8. 2023

Doprava zdarma do Balíkoven až do konce srpna

Vyberte si jedno z více než 5 300 výdejních míst Balíkovny v ČR a nechte si svou objednávku doručit tam. Výhodou je, že nemusíte doma čekat na kurýra, ale svou zásilku si vyzvednete kdykoliv v pracovní době vybrané provozovny. Navíc vám až do 31. srpna 2023 všechny objednávky v hodnotě alespoň 500 Kč doručíme do vybrané Balíkovny zcela zdarma.

 

Měsíc dopravy zdarma s Balíkovnou

Objednejte si zboží na www.mojekolo.cz v hodnotě alespoň 500 Kč a ušetřete za poštovné. Stačí při objednání zvolit dopravu "Balíkovna" a my vám dopravné nebudeme účtovat (platí pro platbu předem kartou nebo převodem). Zásilku si můžete vyzvednout kdykoliv v pracovní době vybrané provozovny, kde na vás po doručení SMS nebo e-mailu bude balíček čekat.

Balíkovna v ČR nabízí více než 5 300 výdejních míst. Jsou nejen na vybraných pobočkách a poštách typu Partner, ale najdete je také v prodejně potravin či trafice, na vybraných prodejních místech SAZKA nebo na některých Obecních úřadech. Počítejte proto s tím, že ne všude mohou akceptovat platební karty.

Akce platí pro všechny objednávky s doručením na výdejní místa Balíkovny na území České republiky s hodnotou alespoň 500 Kč vč. DPH přijaté do čtvrtku 31. 8. 2023.

 

Vybírejte s dopravou zdarma

Na výdejní místa Balíkovny dokážeme doručit pouze menší zásilky. Proto je akce výhodná hlavně při objednávání komponentů, cyklodoplňků, oblečení a sportovní výbavy. Pokud máte v košíku kolo, lyže, střešní box nebo jiné rozměrnější zboží, nabídne vám e-shop další možnosti dopravy, na které se akce nemusí vztahovat. Dobrou zprávou ale je, že větší zboží je obvykle i hodnotnější a od 3000 Kč máte u nás dopravu zdarma vždy, bez ohledu na probíhající akce.

 

CyklistikaBehOutdoorZimni sporty