22. 10. 2021

Alpenverein: Sleva 75 % na pojištění do hor a spousta dalších výhod

Až 16 měsíců členství za pouhých 445 Kč včetně pojištění a dalších výhod, to jsou důvody, proč se od 1. září 2021 vyplatí stát členem Alpenvereinu. S využitím Sportbonusu od rakouského spolkového ministerstva dostane každý nový člen neuvěřitelnou slevu až 75 % na členské příspěvky, plus slevy až 20 % u partnerů Alpenvereinu v ČR včetně našeho obchodu Mojekolo.


Odteď do konce roku 2021 členství zdarma

Společně s nabídkou 4 měsíců zdarma v rámci tradiční Septemberaktion, kdy ke členství na rok 2022 využíváte po zbytek roku 2021 členství zdarma, tak získáte celkem 16 měsíců členství (a pojištění) za 25 % ceny!

Tato jedinečná nabídka platí i pro zájemce, kteří v minulosti členy Alpenverein byli, ale na rok 2021 si členství u žádné ze sekcí neprodloužili. Samozřejmě je možné až 75 % slevu využít i na rodinné, partnerské, seniorské, juniorské a dětské kategorie.

 

Alpenverein

 

Výhody členství v Alpenvereinu

— Celosvětově platné pojištění volnočasových aktivit Alpenverein Weltweit Service
— Výrazné slevy (obvykle 50 %) na horských chatách po celých Alpách
— Slevy až 20 % na nákup vybavení a další služby u partnerů po celé ČR včetně Mojekolo
— Slevy do půjčovny outdoorového vybavení
— Možnost zvýhodněného předplatného časopisů s horskou tématikou
— Možnost nakupovat za snížené ceny v prodejně map oeav.cz

 

Podmínky akce Sportbonus

— Nabídka je platná od 1.9. do 23.12.2021 nebo do odvolání.
— Zájemce nebyl v roce 2021 členem žádné ze sekcí rakouského Alpenvereinu.
— Zájemce souhlasí s předáním osobních dat (jméno, adresa, úhrada členských příspěvků) rakouskému spolkovému ministerstvu (BMKÖS).

Sjednat pojištění můžete přímo na stránkách oeav.cz.

 

Alpenverein – rakouský alpský svaz

Rakouský Alpenverein (ÖAV) je největším alpským svazem v Rakousku. Se svojí, více než 150letou historií, téměř 600 000 členy a rozvětvenou strukturou se vyvinul v rozmanitou a společensky významnou instituci v Rakousku i mimo něj. Alpenverein také pečuje o 231 chat a více než 26 000 km udržovaných cest.

Vydávání map, odborných časopisů a internetové služby jsou zdrojem kvalitních informací nejen pro členy. Jako největší alpský svaz představuje účinného zástupce zájmů všech sportovců v horách Rakouska a jako rakouský „advokát Alp“ brání dalšímu ničení přírodní a kulturní krajiny a bojuje za zachování svobody pohybu v lesích a horských oblastech.

Alpenverein se těší mezinárodnímu uznání v oblasti technologií na tvorbu energie a pitné vody šetrných k životnímu prostředí, stejně jako v oblasti likvidace odpadu a čištění odpadní vody v horách.

 

Alpenverein

 

Poslání Alpenverein

— Alpenverein udržuje při životě kulturu horských chat
— Alpenverein stojí za ochranou hor
— Alpenverein udržuje síť značených cest
— Alpenverein umožňuje dětem a mladým lidem zábavu a výchovu v přírodě

 


 

Čtěte také:

Vrstvení oblečení Ortovox Srovnání čelovek