Skladem
Koupit

ČLÁNKY

7 zlozvyků při jízdě na kole, kterými si říkáte o průšvih

Na kole chceme jezdit, ne padat. Přesto si svým chováním o karambol často sami říkáme. Jak předcházet rizikovým situacím na kole? Třeba tak, že se vyhnete těmto 7 cyklohříchům, které alespoň jednou za život spáchal snad každý cyklista.

Topforex ATT Investments uspěl v Českém poháru, Štoček s Bártou na pódiu

Kyjov, 13. června 2021 – Tým Topforex ATT Investments potvrdil před Mistrovstvím České republiky formu, když se jeho cyklisté v obou víkendových závodech v Kyjově umístili mezi třemi nejlepšími závodníky. V sobotním kritériu si dojel Tomáš Bárta pro stříbro, v nedělním závodě Českého poháru ho Matúš Štoček napodobil a Tomáš Bárta vybojoval bronz.

Peggy Marvanová a Pavel Paloncý hosty Lucie Výborné na Radiožurnálu živě z Alp

120 000 metrů převýšení, přes 3 000 kilometrů, mnoho hodin v sedle jízdního kola. Tak vypadají parametry projektu, do kterého se pustili známí čeští ultravytrvalci Pavel Paloncý a Markéta Marvanová. Korunu Himálaje získá horolezec, který zdolá všech 14 osmitisícovek oni si dali za cíl nastoupat stejnou výšku na kolech Lapierre, navíc v koronavirové době, proto "Korona Himaláje".