Kód : 4609800004

Batoh ORTOVOX Tour Rider 30L Petrol Blue

Batoh, na který si připevníte veškeré nezbytné vybavení na den strávený v horách? To je model ORTOVOX Tour Rider 30 l. Každé vybavení má své místo, je uchyceno pevně a nasazení i sundání je rychlé a jednoduché.

3 999 Kč
Vývoj ceny
-15%
3 399 Kč
2 809 Kč bez DPH
Doprava zdarma
Skladem
 
Množství 1

Popis produktu

ORTOVOX Tour Rider 30 l je batoh, který je díky většímu objemu ideálním společníkem na celodenní výpravy přes hřebeny, ledovce a sjezdy netknutých svahů. Díky ergonomickému zádovému systému sedí během sjezdu tak dobře, že ho ani neucítíte a naplno si užijete radost z jízdy. Kromě samostatné kapsy na lavinové vybavení je batoh také vybaven popruhy na uchycení lyží (A-Skifix i D-Skifix) či snowboardu nebo sněžnic. Má přední i zadní vstup do hlavní komory a systém na upevnění cepínu a turistických holí. Pro případ nouze má zabudovanou píšťalku a emergency card, kam si můžete zapsat své zdravotní údaje. Každá kapsa na batohu má svůj účel a umožňuje ti mít věci po ruce rychle a kdykoli. Na batoh je použita extrémně lehká, trvanlivá a vysoce odolná polyesterová tkanina Polyester 600D (PFC FREE). PU zátěr na vnitřní straně dodává batohu potřebnou voděodolnost, která je dále posílena DWR (voděodolnou) úpravou na jeho vnější straně.

Zádový systém Full-Contact-Light – tento zádový systém z 3D pěny je lehký ale zároveň komfortní. Jednou z hlavních předností systému Full-Contact-Light je, že dokáže rovnoměrně rozložit zátěž mezi bederní popruh a mírně vypolstrované ramenní popruhy. Pevnému zajištění na zádech pomůže i široký bederní pás s praktickou kapsou a hrudní popruh (opatřený nouzovou píšťalkou).

 

- Hlavní kapsa přístupná z vrchní i zadní části batohu.
- Hlavní kapsa má přihrádku na láhev vody nebo rezervoár a sponu na připevnění – navíc s možností vyvést hadičku na pravý ramenní popruh.
- Dále má hlavní kapsa vnitřní kapsičku na uložení drobností – dokladů, hotovosti a cenností.
- Svrchní kapsa na drobnosti s praktickým poutkem na klíče.
- Oddělená přední kapsa na lavinovou výbavu s výrazně označeným poutkem zipu pro rychlou orientaci během nouzové situace.
- Přední kapsička na zip – na mapu a buzolu.
- Kapsička na bederním pásu – na mobil, kameru, GPS.
- Síťka na přilbu je uložena vpředu batohu s praktickým zipem.

Technická specifikace

  • Barva: Modrá
  • Objem: 30 l
Výrobce si vyhrazuje právo na změnu a/nebo zlepšení designu a komponentů bez předchozího upozornění.
Nejnižší cena za posledních 30 dnů: 3 399 Kč

Dotazy

Máte nějaké otázky k tomuto produktu?
Obraťte se na nás. Rádi Vám poradíme.

Recenze

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.