Kód : 2330200001

Lékárnička ORTOVOX Roll doc mid

ORTOVOX Roll doc mid je kompaktní model lékárničky střední velikosti, která vás nezradí ani v extrémních horských podmínkách.

959 Kč Vývoj ceny
-11%
849 Kč
702 Kč bez DPH
Skladem
 
Množství 1

Popis produktu

Lékárnička ORTOVOX Roll doc mid se díky svým kompaktním rozměrům hodí na jakoukoliv výpravu do hor, ať už se chystáte vyrazit na zimní skialpovou či letní horskou túru. Překvapí vás především svou nízkou váhou 200 g a kompaktními rozměry. Na vnější části je i poutko na opasek. Stačí jen odlepit suchý zip a lékárnička se vám rozroluje podél stehna. Svítivě oranžová barva je zvolena pro případ, že byste chtěli mít lékárničku v batohu, a byla snížená viditelnost. Při zranění hraje důležitou roli čas. Proto ORTOVOX šetří každou sekundu skrz rychlou manipulaci, jednoduchý přístup, pečlivé uspořádání a potisky s návody. Ty vás informují o vybavení i postupech při první pomoci.

Štěstí přeje připraveným – proto v této lékárně najdete vše, co se při první pomoci může hodit od náplastí a obvazů až po nůžky. Kdybyste přece jen chtěli do lékárničky doplnit vlastní vybavení, ještě v ní najdete prázdné oddíly.

1. kapsa – nouzová karta (se zdravotními údaji, kontaktem na osobu blízkou a informaci o zranění). Přihrádka na volitelný materiál.
2. kapsa – záchranná termoizolační Alu folie (160 x 210 cm). Potisk, jak uvést zraněného do stabilizované polohy.
3. kapsa – 1x trojcípý šátek, 1x jednorázové vinylové rukavice, sada náplastí (4x - 2,5 x 7,2 cm, 2x 1,9 x 7,2 cm, 3x náplast na prsty 4,4 x 7,6 cm), 1x nůžky. Potisk, jak postupovat při ošetření člověka v bezvědomí.
4. kapsa – 1x sterilní gáza na ránu (10 x 10 cm), 1x elastické obinadlo (400 x 6 cm), 1x klasické obinadlo, 1x leukoplast (1,25 x 500 cm). Potisk, jak ošetřit otevřenou ránu.

 

Vlastnosti produktu

Poutko pro přidělání na pásek: Ano
Nouzová kartička pomoci: Ano
Volný prostor na další vybavení: Ano
Rozměr: 15x7,5x6,5
Nepromokavost: Ne
Odolnost vůči vodě: Ano
Hmotnost: 200 g

Technická specifikace

  • Velikost: 15x7,5x6,5
  • Hmotnost g: 200 g
Výrobce si vyhrazuje právo na změnu a/nebo zlepšení designu a komponentů bez předchozího upozornění.

Dotazy

Máte nějaké otázky k tomuto produktu?
Obraťte se na nás. Rádi Vám poradíme.

Recenze

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.