AKCE: Doprava zdarma již od 1 000 Kč. Čtěte více >>

Kód : 2330200001

Lékárnička ORTOVOX Roll doc mid

Kompaktní model lékárničky střední velikosti, která tě nezradí ani v extrémních horských podmínkách.

959 Kč
-19%
779 Kč
644 Kč bez DPH
Skladem
 
Množství 1

Popis produktu

Lékárnička ORTOVOX FIRST AID ROLL DOC MID se díky svým kompaktním rozměrům a hodí na jakoukoliv výpravu do hor, ať už se chystáš vyrazit na zimní skialpovou či letní horskou túru. Překvapí především svou nízkou váhou 200 g a kompaktními rozměry.

Štěstí přeje připraveným – proto v této lékárně najdeš vše, co se při první pomoci může hodit od náplastí a obvazů až po nůžky. Kdybys přece jen chtěl do lékárničky doplnit vlastní vybavení, ještě v ní najdeš prázdné oddíly.

Systém lékárničky ORTOVOX ROLL DOC MID můžeš vidět také u záchranných složek. Vzít, rozevřít a mít ke všemu okamžitě přístup šetří vteřiny, které mohou zachránit život. Vše je uspořádané ve čtyřech kapsách, které jsou označeny, abys věděl, co uvnitř jednotlivých kapes nalezneš. Součástí balení je i návod.

1. kapsa – nouzová karta (se zdravotními údaji, kontaktem na osobu blízkou a informaci o zranění). Přihrádka na volitelný materiál.
2. kapsa – záchranná termoizolační Alu folie (160 x 210 cm). Potisk, jak uvést zraněného do stabilizované polohy.
3. kapsa – 1x trojcípý šátek, 1x jednorázové vinylové rukavice, sada náplastí (4x - 2,5 x 7,2 cm, 2x 1,9 x 7,2 cm, 3x náplast na prsty 4,4 x 7,6 cm), 1x nůžky. Potisk, jak postupovat při ošetření člověka v bezvědomí.
4. kapsa – 1x sterilní gáza na ránu (10 x 10 cm), 1x elastické obinadlo (400 x 6 cm), 1x klasické obinadlo, 1x leukoplast (1,25 x 500 cm). Potisk, jak ošetřit otevřenou ránu.

Výrazné barvy a vždy po ruce
Balení lékárničky ORTOVOX ROLL DOC MID je opravdu praktické. Na vnější části je i poutko na opasek. Pak stačí jen odlepit suchý zip a lékárnička se ti rozroluje podél stehna. Svítivě oranžová barva je zvolena pro případ, že bys chtěl mít lékárničku v batohu. Pak i ve „stínech“ batohu a v šeru bude lékárnička viditelná.

Navrženo pro úsporu času
Při zranění hraje důležitou roli čas. Proto ORTOVOX ROLL DOC MID šetří každou sekundu skrz rychlou manipulaci, jednoduchý přístup, pečlivé uspořádání a potisky s návody.

Jednotlivá oddělení jsou navíc opatřena popisky a ilustracemi, které nabízí informace o vybavení i postupech při první pomoci. V prvním oddělení lékárny také najdeš naši nouzovou kartu ORTOVOX. Ta ve chvílích nouze poskytuje zásadní informace včetně kontaktu na záchrannou službu a několik základních pravidel pro první pomoc. Je na ní také kolonka, do které můžeš zapsat základní údaje o držiteli lékárničky. V případě nouze se tak můžeš dozvědět jaké má zraněný alergie, jeho důležité osobní kontakty a další osobní informace.

Vlastnosti produktu

Poutko pro přidělání na pásek: Ano
Nouzová kartička pomoci: Ano
Volný prostor na další vybavení: Ano
Rozměr: 15x7,5x6,5
Nepromokavost: Ne
Odolnost vůči vodě: Ano
Hmotnost: 200g

Technická specifikace

  • Velikost: 15x7,5x6,5
  • Hmotnost g: 200
Výrobce si vyhrazuje právo na změnu a/nebo zlepšení designu a komponentů bez předchozího upozornění.

Dotazy

Máte nějaké otázky k tomuto produktu?
Obraťte se na nás. Rádi Vám poradíme.

Recenze

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.