Zobrazit menu
Základní popis
Jednoduchý design brýlí Flash kombinuje elegantní a ergonomický rám s velkým zorným polem pro skvělý výhled na při jízdě. Výborná ochrana proti větru a průvanu. počet skel: 1 100% UVA-, -B, -C ochrana ochrana proti zkreslení měkčené straničky skla: smoke [S3] Celý popis výrobku

Katalogové číslo: 00002351

399 Kč
Naše cena s DPH

Vyprodáno, zboží již nelze objednat.

Popis zboží

Jednoduchý design brýlí Flash kombinuje elegantní a ergonomický rám s velkým zorným polem pro skvělý výhled na při jízdě. Výborná ochrana proti větru a průvanu. počet skel: 1 100% UVA-, -B, -C ochrana ochrana proti zkreslení měkčené straničky skla: smoke [S3]

Technologie

 • 100% UV Protection
  100% UV Protection Nekompromisní ochrana očí! Filtr odolný proti poškrábání je integrován přímo do materiálu skel a ochrání lidské oko proti 100 % nebezpečných UV paprsků a modrému světlu. UV filtr je také integrován do rámečku brýlí. Pouze vysoce technologicky vyspělé brýle se speciálními filtry zabezpečí dokonalou ochranu. Odtud také název firmy uvex: uv–ex = ultraviolet excluded (ultrafialové záření vyloučeno).
 • Technologie proti zkreslení
  Technologie proti zkreslení Nulové zkreslení nebo deformace ve vašem zorném poli jsou důležité pro pravdivé a realistické vnímání vašeho okolí. Díky využití našeho výzkumu a nejnovějších technologických poznatků jsou skla UVEX navržena pro nejnáročnější sportovní požadavky. Třída vstřikování skel 1 EN 1836 zajistí skla bez zkreslení.
 • Měkčené straničky
  Měkčené straničky Speciálně upravené konce straničky brýlí pro dokonalé pohodlí.
Rok 2016

Diskuze

 • Autor:
  pavol
  Datum:
  25. 6. 2012
  To znamená, že si ich mám objednať sám alebo to bude v rámci Vašej logistiky. S týmito okuliarmi som nadmieru spokojný, len počas jazdy som mal nehodu a sa mi zlomili:-(.
 • Autor:
  Mojekolo.cz
  Datum:
  27. 6. 2012
  No nejlepším řešením je udělat na ně objednávku a jakmile budou brýle na obchodě, tak vám kolegové zavolají.
 • Autor:
  pavol
  Datum:
  22. 6. 2012
  Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, či sú tieto okuliare dostupné aj v kamenných obchodoch v Ostrave. Ďakujem
 • Autor:
  Mojekolo.cz
  Datum:
  22. 6. 2012
  Dobrý den, momentálně tam nejsou, ale je možné je tam objednat.

Recenze

 • Anonym

  16. 8. 2016
  (4.5 z 5)
 • Anonym

  16. 8. 2016
  (4.5 z 5)

Podobné zboží v nabídce

Newsletter Nenechte si ujít nové modely, akční nabídky a slevy.