Novinky

 

Přijďte si do Brna na Mlýnskou pro nové kolo a odjeďte i s helmou zdarma

Na kole bez helmy to si dnes troufne jen málokdo. Abyste od nás na svém novém kole odjížděli dobře chráněni, připravili jsme speciální akci "Helma Cratoni ke každému kolu zdarma".

Cyklodovolená podle vašich představ – na co nezapomenout?

Plánujete letos vyrazit na cyklo dovolenou po Česku nebo o kus dál? Už máte představu, kam se vydat, ale nejste si jistí, zda máte vše potřebné? Pojďme si na tu vaši vysněnou dovolenou na kolech pořádně posvítit.

Testovací akce Mojekolo 2020

Ve spolupráci s Ghost a Lapierre proběhnou testovací akce na pobočkách Mojekolo. Přijďte se podívat a zdarma vyzkoušet nejnovější kousky od Ghost a Lapierre. Srdečně zveme všechny fanoušky cyklistiky. Akce je vhodná pro začínající i pokročilé jezdce.
 

Aktuální informace k vyřizování a doručování objednávek

Vážení zákazníci, v současné době evidujeme vysoký nárůst objednávek, e-mailových i telefonických dotazů a zákazníků v našich kamenných prodejnách. Zároveň došlo k přetížení přepravních služeb. Co to může způsobit?

Služba COMFORT bez starostí

Často se nás ptáte, v jakém stavu vám dorazí kolo objednané na www.mojekolo.cz. Možnosti jsou dvě. V prvním případě je na vás lehčí část kompletace kola, v druhém vám dorazí jízdní kolo připravené k okamžité jízdě.

Opětovné otevření kamenných prodejen Mojekolo

Vážení zákazníci, po týdnech plných napětí jsme se dočkali! S účinností od 9. dubna 2020 se zákaz maloobchodního prodeje a prodeje služeb nevztahuje na prodej a servis jízdních kol.

Úvěr bez navýšení, navíc s odkladem splátek!

Vážení zákazníci, s ohledem na aktuální nelehkou situaci jsme pro vás ve spolupráci se společností Hello bank! připravili úvěr bez navýšení, navíc s možností odkladu splátek.

Bezpečně na kole: světla, helmy či aplikace Záchranka

Design, váha, odpružení, materiál, stavba kola… Stylové cyklo oblečení, funkční sporttestery, aplikace pro měření vzdálenosti, rychlosti, spálených kalorií... A co bezpečnost? Nezapomínáme na ni?

Alpenverein je mnohem víc, než jen pojištění

Ať už se do Alp chystáte za jakoukoli aktivitou, cyklistiku nevyjímaje, rozhodně se vám vyplatí členství v alpském svazu Alpenverein. Jednou z mnoha výhod je i sleva na nákup a servis jízdního kola v prodejnách Mojekolo.

S plášti Continental na nejdelší MTB závod na světě

Pláště Continental jsou častou volbou závodníků, kteří jezdí extrémně dlouhé závody bez zabezpečení. Při těchto závodech hrají roli hlavně dvě věci. Spolehlivost a váha.