27. 4. 2011

Nákup na splátky

 

Obsah: 

O nákupu na splátky

Nákup vybraného zboží bez potřebných peněžních prostředků lze realizovatpohodlí vašeho domova i při nákupu na internetu velice jednoduše a bezpečně.

Vyberete a objednáte si zboží, které si chcete koupit, a po odeslání objednávky vyplníte žádostposkytnutí úvěru. Během krátké chvíle dostanete zpět odpověď, zda byla vaše žádost o úvěr předběžně schválena. V případě, že ano, stačí nám dodat (poštou či osobně) podepsanou smluvní dokumentaci včetně potřebných dokladů (viz níže). Objednávku zpracujeme a zboží si pak po potvrzení, že je připraveno, můžete vyzvednout na jednénašich kamenných prodejen nebo vám ho doručímedomů.

 


 

Výhody nákupu na splátky

 • pro vaše nákupy již od 3 000
 • splátky se řídí vašimi potřebami
 • jednoduché a rychlé vyřízení on-line
 • výhodné pojištění proti nečekaným situacím
 • zprostředkovatel vykonává činnost zprostředkování úvěrů na základě uzavřené smlouvyspolupráci pro BNP Paribas Personal Finance SA, odštepný závod; je oprávněn vykonávat tuto činnost i pro jiné věřitele.


 

Nákup na splátky je snadný, zabere vám pár minut:

 1. Vložte zboží do nákupního košíku.
 2. Vyplňte všechny požadované údaje pro objednávku. Způsob platby zvolte „Na splátky Cetelem".
 3. Před odesláním si vyberte si variantu splácení podle vašich možností. V případě, že vám navržené splátky vyhovují, odešlete objednávku
 4. dalším kroku vyplňte formulář žádosti o poskytnutí úvěru. Všechny údaje zadáváte přímo na stránkách společnosti BNP Paribas Personal Finance SA, odštepný závod a jsou považovány za přísně důvěrné.
 5. Okamžitě po vyplnění a odeslání žádosti o poskytnutí úvěru se vám zobrazí předběžné vyjádření společnosti BNP Paribas Personal Finance SA, odštepný závodvaší žádosti. Pokud byla vaše Žádost předběžně schválena, vytiskněte si smluvní dokumentaci. Podepište příslušné dokumenty dle uvedených instrukcí a s kopiemi všech požadovaných dokladů je zašlete poštou na adresu: Úvěrové oddělení, BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpný závod, Špálova 14, 70200 Ostrava 1. V případně osobního odběru Vám smlouvy vytiskneme přímo na našich prodejnách.
 6. Vaše objednávka bude zpracována po obdržení podepsané smluvní dokumentace se všemi požadovanými doklady.Podmínky pro získání úvěru a potřebné doklady

 • věk od 18 let
 • pravidelný zdroj příjmů

Potřebné doklady pro úvěr do 80 000

 1. kopie platného dokladu totožnosti (pro úvěr nad 50 000 rovněž kopie dokladu totožnosti partnera a podpis partnera na smlouvě, je-li partner uveden)
 2. kopie jednoho z uvedených druhých dokladů: pas nebo řidičský průkaz nebo zbrojní průkaz
 3. kopie dokladu potvrzujícího existenci bankovního účtu žadatele: výpisbankovního účtu nebo smlouva o zřízení bankovního účtu

Potřebné doklady pro úvěr nad 80 000

 1. kopie platného dokladu totožnosti, včetně kopie dokladu totožnosti partnera a podpisu partnera na smlouvě, je-li partner uveden
 2. kopie jednoho z uvedených druhých dokladů: pas nebo řidičský průkaz nebo zbrojní průkaz
 3. kopie dokladu potvrzujícího existenci bankovního účtu žadatele: výpisbankovního účtu nebo smlouva o zřízení bankovního účtu
 4. jeden z níže uvedených dokladů prokazující adresu bydliště (žadatel dokládá pouze tehdy, pokud uvádí jinou adresu bydliště, než je na kopii dokladu o bankovním účtu)
 5. jeden z níže uvedených dokladů pro ověření příjmu

 

Doklad prokazující bydliště žadatele o úvěr

doklad o zaplacení nájemného, rozpis nebo složenka SIPO, vyúčtování odběru elektřiny, vyúčtování odběru plynu, vyúčtování telekomunikačních poplatků, výpis z katastru nemovitostí, výpisbankovního účtu, zaslaný na adresu žadatele uvedenou ve smlouvě. Doklad nesmí být starší než 2 měsíce.


Doklad pro ověření příjmu žadatele o úvěr

potvrzení o výši příjmu, poslední výplatní lístekoznačením zaměstnavatele,  daňové přiznání za předchozí zdaňovací období (potvrzené příslušným finančním úřadem), potvrzení od plátce starobního nebo invalidního důchodu, poslední výpis z účtu, poslední složenka prokazující pobírání důchodu.  Doklad nesmí být starší než 1 měsíc.

 Pojištění schopnosti splácet

Podpisem smlouvy o poskytnutí úvěru se zavazujete tento úvěr pravidelně splácet. Může se však stát, že Vaše pravidelné příjmy ohrozí nečekaná událost a Vy se dostanete do situace, kdy nebudete moci dodržet své závazky. Pro tyto případy Vám nabízíme výhodné pojištění.

 

Výhody sjednaného pojištění:

 • jistota v nepříznivých životních situacích,

 • pojištění pro případ ztráty zaměstnání,

 • bez lékařských prohlídek a speciálních formulářů,

 • minimálně 3 pojištění za cenu jednoho,

 • součást měsíční splátky úvěru.

 

Pojištění si sjednáte společně s žádostí o úvěr. Částka k úhradě pojištění bude zahrnuta v měsíční splátce úvěru.

 

Typy pojištění

 • SOUBOR MASTER

Pojištění pro případ ztráty zaměstnání nebo hospitalizace*, pracovní neschopnosti, invalidity III. stupně a úmrtí. Úhrada za pojištění je 4,99 % z měsíční splátky úvěru.

*Pojištěný je pojištěn vždy pouze na jedno z těchto rizik dle jeho aktuálního zaměstnaneckého statutu

 • SOUBOR MASTER PLUS

Pojištění pro případ ztráty zaměstnání nebo hospitalizace*, pracovní neschopnosti, invalidity III. stupně a úmrtí + Pojištění krádeže a Home Assistance. Úhrada za pojištění je 4,99 % z měsíční splátky úvěru + 49 Kč každý měsíc po dobu splácení úvěru.

*Pojištěný je pojištěn vždy pouze na jedno z těchto rizik dle jeho aktuálního zaměstnaneckého statutu


 

Co k žádosti o poskytnutí úvěru musíte předložit

 • 1× podepsané Prohlášení o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů v souvislosti se Žádostí/Smlouvou o poskytnutí úvěru
 • 2× podepsaná Žádost/Smlouva o poskytnutí úvěru
 • doklady potřebné pro vyřízení úvěruNabídka úvěrů

Desetina (104) – nejžádanější typ úvěru

Ihned zaplatíte pouze 10 % z ceny zboží/služby a poté splácíte 10 měsíčních splátek ve výši 10 % z ceny zboží/služby.

 • výše úvěru: 3 000 – 80 000 Kč

 • přímá platba: 10 % z ceny zboží/služby

 • délka splácení: 10 měsíců

 • měsíční splátka 10 % z ceny zboží/služby

Příklad:

cena zboží/služby: 10 000 Kč
přímá platba: 1 000 Kč
výše úvěru: 9 000 Kč
počet měsíčních splátek: 10
měsíční splátka: 1 000 Kč
celkem zaplatíte: 10 000 Kč
roční úroková sazba: 23,56 %
RPSN: 26,27

Úvěr bez pojištění schopnosti splácet


Klasický úvěr – standard (184)

Přímou platbu a délku splácení si volíte sami. Zvolte si optimální kombinaci mezi výší přímé platby a počtem pravidelných měsíčních splátek (5 až 36 měsíců).

 • výše úvěru: 3 000 – 80 000 Kč

 • přímá platba: od 0 % z ceny zboží/služby

 • délka splácení: 5 – 36 měsíců

Příklad:

cena zboží/služby: 10 000 Kč
přímá platba: 0 Kč
výše úvěru: 10 000 Kč
počet měsíčních splátek: 24
měsíční splátka: 528 kč
celkem zaplatíte: 12 672 Kč
roční úroková sazba: 23,86 %
RPSN: 26,65

Úvěr bez pojištění schopnosti splácet

1% měsíčně (201)

Přímou platbu a délku splácení si volíte sami. Zvolte si optimální kombinaci mezi výší přímé platby a počtem pravidelných měsíčních splátek (5 až 36 měsíců), navýšení je pouze 1 % měsíčně.

 • výše úvěru: 3 000 – 80 000 Kč

 • přímá platba: od 0 % z ceny zboží/služby

 • délka splácení: 5 – 25 měsíců

Příklad:
cena zboží: 10 000 Kč
přímá platba: 1 000 Kč
výše úvěru: 9 000 Kč
počet měsíčních splátek: 10
měsíční splátka: 990 Kč
celkem zaplatíte: 9 900 Kč
roční úroková sazba: 21,26 %
RPSN: 23,46

Úvěr bez pojištění schopnosti splácet

Poskytovatelem úvěru je banka BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Cetelem). Tento prodejce je zprostředkovatelem úvěru na základě živnostenského oprávnění a zastupuje na základě smlouvy o spolupráci poskytovatele úvěruBanka ani prodejce neposkytuje spotřebiteli „radu“ podle pravidel stanovených v § 85 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.