1. 3. 2021

Nakupte na splátky a vjeďte do nové sezóny na novém kole

Únorové oteplení už vylákalo první cyklisty ven. Přidejte se k nim a vjeďte do nové sezóny na novém kole nebo elektrokole. Při nákupu na splátky nepotřebujete žádnou hotovost a úvěr si můžete rozdělit až na 48 splátek.

 

Nákup na splátky

Vyměňte staré kolo za nové a užijte si svezení na modelu 2021. Při nákupu nového kola nebo elektrokola u nás nepotřebujete žádnou hotovost. Stačí u vybraného kola kliknout na „Koupit na splátky“ a u typu úvěru zvolit „Levný variabilní úvěr“.  Vše zařídíte online a nový bike můžete mít doma už během pár dnů (více o nákupu na splátky čtěte zde).

Výhody úvěru „Levný variabilní úvěr“
— Nepotřebujete žádnou hotovost
— Splátky si můžete nastavit až na 48 měsíců
— Vše vyřídíte online, ale i osobně na prodejně MOJEKOLO

Parametry úvěru:
Výše úvěru: 2 000 - 200 000 Kč
Přímá platba: od 0 % z ceny zboží
Počet měsíčních splátek: 4 – 48
Výše měsíční splátky: dle nastavení parametrů úvěru

Povinnost uvádět údaje dle „Příkladu splácení“ (včetně věty pod tabulkou) stanoví zákon č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru, jako povinné informace, které musejí být uvedeny v reklamě na spotřebitelský úvěr, jejíž součástí je jakákoliv informace o nákladech.

Příklad splácení:
Cena zboží: 10 000 Kč
Přímá platba: 0 Kč
Výše úvěru: 10 000 Kč
Počet měsíčních splátek: 48
Měsíční splátka: 251 Kč
Celkem zaplatíte: 12 048 Kč
Roční úroková sazba: 9,45 %
RPSN: 9,87 %
Pojištění: Úvěr bez pojištění schopnosti splácet

Další varianty úvěrů při nákupu na MOJEKOLO a postup, jak úvěr vyřídit, najdete zde.

 

Jak vybrat ideální kolo?

Kolo se musí líbit. To je základ. Existuje ale ještě několik důležitějších paramaterů, která při výběru kola nebo elektrokola stojí za to zohlednit. Dočtete se o nich v článcích „Jak vybrat jízdní kolo?“ a „Jak vybrat elektrokolo?“. Nebo se rovnou pusťte do výběru vašeho nového kola. 

 

Horská elektrokolaCeloodpružená elektrokolaCrossová elektrokolaMěstská elektrokola


  
Poskytovatelem úvěru je banka BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Hello bank! by Cetelem). Tento prodejce je zprostředkovatelem úvěru jako vázaný zprostředkovatel úvěru a zastupuje na základě smlouvy o spolupráci poskytovatele úvěru.  Banka ani prodejce neposkytuje spotřebiteli „radu“ podle pravidel stanovených v § 85 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.