Kalendář závodů

Kalendář cyklo akcí: Září 2021

Kalendář cyklo akcí: Září 2021

Pojďte poměřit síly a zazávodit si s jezdci z celé ČR. Co se v září jede? Mrkněte na seznam, který vychází z informací uvedených na oficiálních stránkách jednotlivých závodů.

Kalendář cyklo akcí: Srpen 2021

Kalendář cyklo akcí: Srpen 2021

Pojďte poměřit síly a zazávodit si s jezdci z celé ČR. Po loňské pauze josu organizátoři i jezdci na letošní ročníky obzvlášť natěšení. Co se v srpnu pojede? Mrkněte na seznam, který vychází z informací uvedených na oficiálních stránkách jednotlivých závodů.

Kalendář cyklo akcí: Červenec 2021

Kalendář cyklo akcí: Červenec 2021

Pojďte poměřit síly a zazávodit si s jezdci z celé ČR. Po loňské pauze jsou organizátoři i jezdci na letošní ročníky obzvlášť natěšení. Co se v červenci pojede? Mrkněte na seznam, který vychází z informací uvedených na oficiálních stránkách jednotlivých závodů.

Kalendář cyklo akcí: Červen 2021

Kalendář cyklo akcí: Červen 2021

Červen je ve znamení rozvolňování, takže většina závodů se jede podle plánu. Pojďte poměřit síly a zazávodit si s jezdci z celé ČR. Seznam vychází z informací uvedených na oficiálních stránkách závodů. Co se v červnu pojede?

Kalendář cyklo akcí: Květen 2021

Kalendář cyklo akcí: Květen 2021

Koronavirová opatření s kalendářem cyklo akcí v Česku pěkně zamávala. Pojďte se podívat na závody, které se letos v květnu pojedou. Seznam vychází z informací uvedených na oficiálních stránkách závodů. Co se v květnu pojede?

Kalendář cyklo akcí: Duben 2021

Kalendář cyklo akcí: Duben 2021

Pojďte poměřit síly a zazávodit si s jezdci z celé ČR na některém z mnoha závodů, které se pro tento rok v Česku chystají. Pokračující omezení mohou sice některé starty ovlivnit, možná i posunout nebo zrušit, ale pořadatelé i závodníci pevně doufají, že se už letos na startu budeme moci potkat. Podívejte se už teď, jaké závody se chystají na duben, abyste měli dostatek času na přípravu kola i fyzičky.