12. 7. 2022

Pořiďte si nové kolo nebo elektrokolo na splátky a získejte helmu zdarma

Na kole bez helmy? To si dnes troufne jen málokdo. Abyste od nás na svém novém kole odjížděli dobře chráněni, připravili jsme spolu s Hello bank! speciální akci Helma Cratoni ke každému kolu a elektrokolu zdarma. Akce je platná do 31. 7. 2022 při nákupu na splátky a lze ji uplatňovat pouze v kamenných prodejnách Mojekolo.

 

Helma ke kolu zdarma při nákupu v kamenné prodejně

Přijďte si k nám pro kolo nebo elektrokolo na splátky a my vás vybavíme i špičkovou helmou Cratoni. Při koupi dětského kola vás čeká dětská helma zdarma, k nákupu jízdního kola či elektrokola pro dospělé si helmu zdarma vyberete dle aktuální dostupnosti v prodejně.

 

Eva Samková a CratoniEva Samková a Cratoni

 

Podmínky akce

Akce platí do 31. 7. 2022 pouze na nákup kola či elektrokola, které si v kamenné prodejně Mojekolo pořídíte na splátky, a nevztahuje se na akční úvěry bez navýšení. Jak fungují nákupy na splátky se podívejte zde, nebo se zeptejte našich prodejců přímo na pobočce.

Poskytovatelem úvěru je banka BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Hello bank! by Cetelem). Tento prodejce je zprostředkovatelem úvěru jako vázaný zástupce a zastupuje na základě smlouvy o spolupráci poskytovatele úvěru. Banka ani prodejce neposkytuje spotřebiteli „radu“ podle pravidel stanovených v § 85 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Spotřebitel je povinen sdělit bance úplné a pravdivé informace nutné pro posouzení úvěruschopnosti, jinak úvěr banka neposkytne. Spotřebitel je povinen sdělit bance úplné a pravdivé informace nutné pro posouzení úvěruschopnosti, jinak úvěr banka neposkytne. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.

 

Horská kolaHorská elektrokolaEva Samková