17. 6. 2021

Pořiďte si elektrokolo na splátky bez navýšení

Platbu si rozložíte na 20 měsíců a nepřeplatíte ani korunu. Akční nabídka "0 % splátky bez navýšení" od Hello bank! je platná od 21. 6. do 31. 7. 2021 při osobním nákupu na jedné z našich 9 kamenných prodejen Mojekolo.

 

Jak na to?

Stačí si na jedné z našich 9 kamenných prodejen v ČR vybrat elektrokolo a všechny formality týkající se nákupu na splátky s vámi vyřídí náš prodejce. Tuto akční nabídku splátek bez navýšení lze využít pouze při osobním nákupu přímo na prodejně Mojekolo. Nelze ji uplatňovat při osobním vyzvednutí e-biků objednaných online.

Výhodou akčního úvěru "0 % splátky bez navýšení" od Hello bank! je, že nepřeplatíte ani korunu a při koupi u sebe nemusíte mít hotovost. Platbu vám rovnoměrně rozložíme na celkem 20 měsíčních splátek. Více o nákupech na splátky s Hello bank! se dozvíte zde.


Parametry úvěru "0 % splátky bez navýšení"

Platíte 0 Kč v hotovosti a platbu si rozložíte na 20 měsíčních splátek.

Příklad splácení:
Cena zboží: 10 000 Kč
Přímá platba: 0 Kč
Počet měsíčních splátek: 20
Výše měsíční splátky (bez pojištění schopnosti splácet): 500 Kč
Výše úvěru (cena zboží - přímá platba): 10 000 Kč
Celková částka splatná klientem: 10 000 Kč
Roční pevná úroková sazba: 0 %
Roční procentní sazba nákladů: 0 %
Uvedený příklad splácení bez pojištění schopnosti splácet

Poskytovatelem úvěru je banka BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Hello bank! by Cetelem). Tento prodejce je zprostředkovatelem úvěru jako vázaný zástupce a zastupuje na základě smlouvy o spolupráci poskytovatele úvěru. Banka ani prodejce neposkytuje spotřebiteli „radu“ podle pravidel stanovených v § 85 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Spotřebitel je povinen sdělit bance úplné a pravdivé informace nutné pro posouzení úvěruschopnosti, jinak úvěr banka neposkytne. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.

 

Vyberte si nový e-bike na splátky:

Horská elektrokolaCeloodpružená elektrokolaTrekingová elektrokolaMěstská elektrokola