Kód : 36597416337395

Dámské tričko s dlouhým rukávem ORTOVOX 120 Cool Tec Fast Upward Ice Waterfall

Dámské tričko s dlouhým rukávem dělané pro všechny letní výkonnostní aktivity v horách od skalního lezení, přes horské túry, až po závody. ORTOVOX 120 Cool Tec se stylovým designem a s bloky dvou různých barev.

2 390 Kč Vývoj ceny
-15%
2 029 Kč
1 677 Kč bez DPH
Doprava zdarma
 
Zvolte variantu
 
  • S Skladem 2 029 Kč
Množství 1

Popis produktu

Velmi lehké a mimořádně odolné tričko ORTOVOX 120 COOL TEC FAST s dlouhým rukávem z chladivého vlákna TencelTM s přírodní merino vlnou se hodí do města i pro výkony v tom největším horku. Je jako dělané pro všechny letní výkonnostní aktivity v horách od skalního a horského lezení, přes horské túry, až po závody. Merino vlna zajistí, že v každé situaci zůstanete v pohodlí a unikátní technologie CORESPUN činí merino a eukalyptová vlákna ještě odolnější než kdy dříve. Díky chladivým vláknům z materiálu TencelTM  vám při výkonnostních sportech na vrcholech hor nebude horko ani v těch nejparnějších letních dnech.

Chlazení i v tom největším horku
Efektivní chlazení a dlouhá výdrž: Řada 120 COOL TEC pro ženy je díky vysoké odolnosti a chladivým vláknům TencelTM ideální volbou pro horké letní dny v horách.

Materiál do skal
Pro kolekci 120 COOL TEC používá Ortovox kombinaci materiálů, kterou tvoří z 52 % merino vlna, 33 % TencelTM a z 15 % polyamid. Jedinečnost tohoto materiálu spočívá ve složitém výrobním procesu samotných vláken (technologie CORESPUN vyvinutá skupinou Südwolle Group©). Nejkvalitnější vlákna merino vlny a TencelTM jsou omotávána kolem jádra z vláken polyamidu. Pomocí této techniky vznikají vlákna, která jsou velmi jemná a hladká na pohled.

Výsledný materiál je dokonalou kombinací stability a odolnosti polyamidu s osvědčenými přednostmi vlny merino a chladivými účinky TencelTM. Tohle triko z kolekce 120 COOL TEC bude vaším skvělým společníkem pro horké letní dny a náročné podmínky.

Technická specifikace

  • Varianta: Dámské
  • Barva: Modrá
Výrobce si vyhrazuje právo na změnu a/nebo zlepšení designu a komponentů bez předchozího upozornění.

Dotazy

Máte nějaké otázky k tomuto produktu?
Obraťte se na nás. Rádi Vám poradíme.

Recenze

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.