Způsoby platby

Hotově/platební kartou na prodejně MOJEKOLO

Objednané zboží si můžete osobně vyzvednout na našich prodejnách MOJEKOLO (Praha 3 - Žižkov, Praha 10 - Záběhlice, Brno - Mlýnská, Brno - Nové Sady, Ostrava, Pardubice, Kravaře, Kobeřice).

Osobní vyzvednutí je ZDARMA.

 

Dobírkou GLS / Česká Pošta

Objednané zboží zaplatíte v hotovosti kurýrovi, který Vám zásilku doveze. Rozvoz v pracovní dny obvykle od 8:00 do 18:00 hodin. Kurýr Vás bude dopředu telefonicky kontaktovat a domluví se na době převzetí. Nezastihne-li Vás řidič, doručí zásilku následující den. Vždy si prosím připravte potřebný obnos, urychlíte tím předání zásilky.

Doprava u objednávek v ČR do 2 000 Kč činí 129 Kč (GLS / ČP Balík do ruky) a 119 Kč (ČP Balík na poštu). Nad 2 000 Kč je doprava ZDARMA.

Doprava u objednávek na Slovensko do 200 € činí 190 Kč. Nad 200 € je doprava ZDARMA.

 

Vaše objednávky odesíláme prostřednictvím přepravních služeb GLS a Česká Pošta.

 

Platba platebním příkazem

Objednávku můžete také jednoduše zaplatit platebním příkazem. Variabilní symbol je číslo objednávky. Po obdržení platby budeme Vaši objednávku ihned expedovat.

Bankovní spojení

CZK - Česká spořitelna, účet: 1847082309 / 0800

        - Raiffeisen banka, účet  101112888 / 5500

Euro - Slovenská sporitelňa, účet 0424948022 / 0900, IBAN SK8409000000000424948022

 

Platba on-line platební kartou

Snadná úhrada Vašeho zboží, okamžitá kontrola Vaší platby. Ověřte si prosím, zda máte tuto službu u své karty aktivní. Informace Vám poskytne Vaše banka.

 

Hotově v síti HeurekaPoint

Nově Vám nabízíme možnost vyzvednutí zboží v síti provozoven HeurekaPoint, a to za nízkou cenu 69 Kč. Nad 3000 Kč je poštovné zdarma. Provozovny HeurekaPoint jsou otevřeny až do 19. hodiny.

Zboží je připraveno k vyzvednutí po dobu 7 dní od přijetí zboží na provozovnu HeurekaPoint. Touto službou není možné posílat jízdní kola.

V síti HeurekaPoint je možné platit pouze hotově!

 

Splátky Hello bank! (od 3 000 Kč)

Splátkový prodej od společnosti BNP Paribas Personal Finance SA, odštepný závod, rychlé a snadné vyřízení, stačí pouze dva doklady s fotkou (občanský průkaz, řidičák...).

Nemáte pohromadě dostatek finančních prostředků nebo jen dáváte přednost splácení malých částek před zaplacením jednoho velkého obnosu?
Využijte výhodné splátkové programy Hello bank!

Po dokončení objednávky ve formuláři, který se před Vámi objeví, vyplňte všechny informace o Vaší osobě, trvalém bydlišti, zaměstnavateli apod., které požaduje společnost Hello bank! pro úspěšné vyřízení úvěru.

Všechny údaje jsou považovány za přísně důvěrné, zadáváte je přímo na stránkách společnosti BNP Paribas Personal Finance SA, odštepný závod. Bezprostředně po vyplnění a odeslání formuláře obdržíte informaci o předběžném schválení, či zamítnutí.

V některých případech je žádost ještě dále zpracovávána a předána k dalšímu posouzení. O jeho výsledku Vás vždy osobně informujeme.

Vyberte si kategorii

Newsletter Nenechte si ujít nové modely, akční nabídky a slevy.