8. 4. 2020

Služba COMFORT bez starostí

Často se nás ptáte, v jakém stavu vám dorazí kolo objednané na www.mojekolo.cz. Možnosti jsou dvě. V prvním případě je na vás lehčí část kompletace kola, v druhém vám dorazí jízdní kolo připravené k okamžité jízdě.

 

Jízdní kolo s doručením zdarma

Pokud využijete varianty doručení zdarma, dorazí vám kolo kompletně seřízeno a s téměř všemi nainstalovanými komponenty. Na vás bude připevnění rídítek do představce, nasazení předního kola, sedla, sedlové trubky a instalace pedálů. Podrobný postup kompletace kola najdete v samostatném článku.

 

Doprava jízdních kol COMFORT

Nejste si jisti, že kompletaci jízdního kola zvládnete? Ani vy nemusíte mít žádné obavy z objednání kola on-line. Právě pro vás je tady služba Comfort. Vaše nové kolo vám bude dodáno kompletně složené a seřízené. Po jeho vybalení z krabice můžete ihned nasednout a jet. 

Přepravu Comfort zajišťuje přepravní služba Toptrans a je zpoplatněna částkou 499 Kč. Kurýr vás bude předem kontaktovat a domluví se na době převzetí. Na tuto službu se nevztahuje doprava zdarma a lze ji využít pro doručení v rámci ČR.

Služba Comfort - doprava kola