Články a informace ...

 

Úvěr bez navýšení, navíc s odkladem splátek!

Vážení zákazníci, s ohledem na aktuální nelehkou situaci jsme pro vás ve spolupráci se společností Hello bank! připravili úvěr bez navýšení, navíc s možností odkladu splátek.

Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč

Vážení zákazníci, nakupujte pohodlně přes e-shop, pro všechny objednávky nad 1000 Kč platí doprava zdarma. Přepravní služby nadále fungují bez omezení, vaši objednávku tedy můžete očekávat doma již následující den od objednání zboží.

Bezpečně na kole: světla, helmy či aplikace Záchranka

Design, váha, odpružení, materiál, stavba kola… Stylové cyklo oblečení, funkční sporttestery, aplikace pro měření vzdálenosti, rychlosti, spálených kalorií... A co bezpečnost? Nezapomínáme na ni?

Alpenverein je mnohem víc, než jen pojištění

Ať už se do Alp chystáte za jakoukoli aktivitou, cyklistiku nevyjímaje, rozhodně se vám vyplatí členství v alpském svazu Alpenverein. Jednou z mnoha výhod je i sleva na nákup a servis jízdního kola v prodejnách Mojekolo.

S plášti Continental na nejdelší MTB závod na světě

Pláště Continental jsou častou volbou závodníků, kteří jezdí extrémně dlouhé závody bez zabezpečení. Při těchto závodech hrají roli hlavně dvě věci. Spolehlivost a váha.

Nová prodejna Mojekolo v Hradci Králové

3. března 2020 proběhlo slavnostní otevření deváté prodejny Mojekolo v České republice. Tentokrát v místě, které má již svou cyklo tradici.

GHOST SuperFit – od jezdce po kolo

Už jste postřehli zcela nový rám GHOST Lector a novou modelovou řadu GHOST Nirvana Tour? Obě horké novinky vzbuzují hodně pozornosti netradičními inovacemi a výjimečným konceptem SuperFit.

Novinka ze světa elektrokol: motor Bosch Performance Line CX 2020

Napjatě očekávanou novinkou letošní sezóny v oblasti elektrokol je motor Bosch Performance Line CX 2020. Co je na novém pohonu výjimečného a čím se liší od svého předchůdce? Seznamte se s nejzajímavějšími změnami a výhodami, které přináší čtvrtá generace nejpoužívanějšího motoru u elektrokol.

DIGITSOLE - chytré vyhřívané vložky do bot

Trpí vaše nohy v chladném zimním počasí? Už nemusí! Další novinkou v našem sortimentu jsou francouzské vyhřívané vložky DigitSole, které jsou při své velikosti a váze doslova napěchovány nejmodernějšími technologiemi. Postarají se o tepelný komfort vašich nohou i v těch nejmrazivějších dnech.

Víkendová časovka

S novým rokem jsme pro vás připravili novou akci! Jednou za měsíc se můžete těšit na mimořádnou časově omezenou nabídku s vybranými produkty za neodolatelné ceny.