Jízdní kola GHOST

Ghost je německý výrobce špičkových jízdních kol, který se specializuje na kola všech kategorií včetně elektrokol. Ghost každoročně představuje spoustu novinek a inovací a bezesporu v současné době patří ke špičce na trhu s jízdními koly. U Ghostu Vás ohromí nejen design, zpracování a komponenty, ale i nízká váha a především jízdní vlastnosti!

Dva přátelé Klaus Möhwald a Uwe Kalliwoda upsali svoji duši kolům Ghost v roce 1993. Ani jednoho z nich ale tenkrát nenapadlo, že bude jejich firma jednou takhle úspěšná. Už tenkrát se totiž věnovali hlavně tomu, aby jejich kola byla perfektní. A to se samozřejmě promítá do celé nabídky kol Ghost, která pravidelně sbírají ve světě jedno prestižní ocenění za zpracování a design za druhým.

Vyjímečné jsou celoodpružené řady kol RIOT, SL AMR a FR AMR, závodní hardtaily LECTOR, špičková silniční kola NIVOLET i elektrokola TERU a ANDASOL.

Poznej radost z jízdy na vyjímečných kolech Ghost.

GHOST používá tyto technologie:
 • OHT - Oversized Head Tube
  OHT - Oversized Head Tube

  Kónusová hlavová trubka zlepšuje přenos sil z vidlice do rámu. Širší struktura rámových trubek zvyšuje torzní tuhost rámu a schopnost odolávat tlakům.

 • HYPER CONTROL SYSTEM
  HYPER CONTROL SYSTEM 180˚ upínací systém. Komfortní a jednou rukou ovladatelný. Nastavovací kolečko je osazeno reflexním polepem a je plně kompatibilní s blikačkou.
 • 3D - HOT FORGING
  3D - HOT FORGING
 • SCL – Specific Chainstay Length
  SCL – Specific Chainstay Length

  Princip SCLDélka zadní stavby roste s rostoucí velikostí rámu. Poměr mezi zadní stavbou a rozvorem kole zustává stále stejný. Což poskytuje nesporné výhodyperfektně vyvážené jízdní výkony bez ohledu na výšku jezdce.

 • CoC – Center of Competence
  CoC – Center of Competence

  Kompetenční centrum Waldsassen: Vývoj a montáž, testovací procesy a jízdy, vše je zde pod jednou střechou.

 • GQC - Ghost Quality Control - WE Test – YOU Ride
  GQC - Ghost Quality Control - WE Test – YOU Ride

  Akceptujeme pouze prémiovou kvalitu. Proto jsou naše kola a všechny jejich komponenty testována v souladu s nejnovějšími standardy.
  Naše testovací laboratoře nám umožňují simulovat traily a reálné vyjížďky v laboratorních podmínkách, čímž modelujeme celý životní cyklus kola během několika dnů.
  Chceme si být naprosto jisti, že nejste částí našeho testovacího procesu, ale že dostanete kolo, kterému můžete bezvýhradně věřit.

 • Handmade – Handassembled in Germany
  Handmade – Handassembled in Germany

  Naše kola jsou ručně montována v centrále ve Waldsassenu. Tato strategie „vše pod jednou střechou“ zkracuje vzdálenosti, zrychluje dodavatelský řetězec a zaručuje vysokou kvalitu montáže. Dává nám flexibilitu a zaručuje rychlejší dostupnost našich kol. • Ovalized
  Ovalized

  Trubky oválného průřezu jsou využívány k vyrovnání sil a napětí v konkrétních oblastech rámu. Výsledkem je tužší a zároveň lehčí rám.

Newsletter Nenechte si ujít nové modely, akční nabídky a slevy.