Jízdní kola GHOST

Ghost je německý výrobce špičkových jízdních kol, který se specializuje na kola všech kategorií včetně elektrokol. Ghost každoročně představuje spoustu novinek a inovací a bezesporu v současné době patří ke špičce na trhu s jízdními koly. U Ghostu Vás ohromí nejen design, zpracování a komponenty, ale i nízká váha a především jízdní vlastnosti!

Dva přátelé Klaus Möhwald a Uwe Kalliwoda upsali svoji duši kolům Ghost v roce 1993. Ani jednoho z nich ale tenkrát nenapadlo, že bude jejich firma jednou takhle úspěšná. Už tenkrát se totiž věnovali hlavně tomu, aby jejich kola byla perfektní. A to se samozřejmě promítá do celé nabídky kol Ghost, která pravidelně sbírají ve světě jedno prestižní ocenění za zpracování a design za druhým.

Vyjímečné jsou celoodpružené řady kol RIOT, SL AMR a FR AMR, závodní hardtaily LECTOR, špičková silniční kola NIVOLET i elektrokola TERU a ANDASOL.

Poznej radost z jízdy na vyjímečných kolech Ghost.

GHOST používá tyto technologie:
 • Hydroforming Tubeset
  Hydroforming Tubeset

  Naše hliníkové rámy využívající tuto novou technologii na sebe upozorní nejen svým zajímavým vzhledem. Díky úpravám trubek jsme dosáhli optimálního poměru hmotnosti a tuhosti, která poskytuje celému kolu lepší stabilitu a nižší hmotnost.

 • THT - Tapered Head Tube
  THT - Tapered Head Tube

  Konusová hlavová trubka poskytuje lepší přenos sil z vidlice do rámu. Vyšší tuhost konusové hlavové trubky spolu s konusovou vidlicí výrazne zlepšuje citlivost řízení.

 • PBB –Pressfit BB
  PBB –Pressfit BB

  PressFit středové složení využívá ložiska, která jsou přímo lisována, ne šroubována, do rámu. Větší šířka uložení umožňuje použití mohutnější spodní rámové trubky. Větší šířka trubek podporuje zvýšení tuhosti rámu. Bezšroubové provedení zlepšuje stabilitu a zmenšuje potřebu údržby.

 • QR 15
  QR 15

  15mm pevná osa odpružených vidlic je ekvivalentem k X-12 standardu zadní osy. Kombinuje rychlou montáž bez nářadí a lepší stabilitu zadní osy při významně nižší hmotnosti.

 • ISCG - International Standard for Chain Guide
  ISCG - International Standard for Chain Guide

  Naše 4-X a downhill rámy jsou kompatibilní s normou ISCG.
  ISCGmezinárodní standard napínáku řetězu je standardizovaný tříbodový upínací systém pro montáž napínáku k rámu kola. Hlavní výhoda: montáž napínáku nevyžaduje demontáž středového složení.

 • X12
  X12

  Díky novému X-12 standardu zadní osy konečně smysl používat pevnou osu pro širší spektrum kol. Systém X-12 je lehký a přesto velmi tuhý, protože náboj je upevněn do zadní stavby pod velkým axiálním napětím.

 • SRS - Smooth Ratio Suspension 2:1
  SRS - Smooth Ratio Suspension 2:1

  Dva centimetry chodu zadního kola znamenají jeden centimetr chodu tlumiče. Proto tlumič potřebuje menší tlak vzduchu. Tlak a napětí jsou omezeny a zlepšují tak citlivost a možnosti nastavení.

 • PM-direct – Postmount direct
  PM-direct – Postmount direct

  Postmount bezšroubový design se stal novým standardem zadní stavby. Upevnění brzdového třmenu přímo k zadní stavbě poskytuje čistý vzhled a optimální přenos tepla.

 • CoC – Center of Competence
  CoC – Center of Competence

  Kompetenční centrum Waldsassen: Vývoj a montáž, testovací procesy a jízdy, vše je zde pod jednou střechou.

 • Handmade – Handassembled in Germany
  Handmade – Handassembled in Germany

  Naše kola jsou ručně montována v centrále ve Waldsassenu. Tato strategie „vše pod jednou střechou“ zkracuje vzdálenosti, zrychluje dodavatelský řetězec a zaručuje vysokou kvalitu montáže. Dává nám flexibilitu a zaručuje rychlejší dostupnost našich kol. • Anti Squat Technology
  Anti Squat Technology

  Chytré umístění čepu zadní stavby eliminuje pohupování pri šlapání (anti-squat efekt) a poskytuje tak efektivní přenos energie bez nežádoucího pohupování. Trakce je zlepšena a negativní síly eliminovány.

 • BCG – Balanced Center of Gravity
  BCG – Balanced Center of Gravity

  Díky nízko uloženému středovému složení a centrální poloze tlumiče je těžište kola nízko a uprostřed. Perfektní rozložení sil zaručuje neutrální a vyvážené jízdní vlastnosti.

 • GCS – GHOST Custom Setup
  GCS – GHOST Custom Setup

  Ve spolupráci s našimi dodavateli jsme nastavili tlumiče přesně podle kinematiky rámů GHOST. Nastavení bylo upraveno speciálně pro GHOST a zaručuje tak perfektní výkon. Ideální vyladění s limity v oblacích!

 • CCH - Continuous Cable Housing
  CCH - Continuous Cable Housing

  Všechna řadící lanka na našich horských kolech využívají kontinuálního upevnění. Toto zaručuje dlouhodobě perfektní řadící výkon, protože jsou eliminovány všechny negativní efekty a znečištování bowdenu a lanek.

 • GQC - Ghost Quality Control - WE Test – YOU Ride
  GQC - Ghost Quality Control - WE Test – YOU Ride

  Akceptujeme pouze prémiovou kvalitu. Proto jsou naše kola a všechny jejich komponenty testována v souladu s nejnovějšími standardy.
  Naše testovací laboratoře nám umožňují simulovat traily a reálné vyjížďky v laboratorních podmínkách, čímž modelujeme celý životní cyklus kola během několika dnů.
  Chceme si být naprosto jisti, že nejste částí našeho testovacího procesu, ale že dostanete kolo, kterému můžete bezvýhradně věřit.

Newsletter Nenechte si ujít nové modely, akční nabídky a slevy.