CANNONDALE

CANNONDALE používá tyto technologie:
 • Speed SAVE
  Speed SAVE Závodní zaměření. Konstrukce SPEED SAVE je zaměřena na vysoký výkon, obdobně jako odpružení na monopostech formule 1. Tato technologie není navržena pouze proto, aby učinila kolo komfortnějším, ale především s cílem podpořit jeho rychlost. Proto je kladen velký důraz na nízkou hmotnost a vysokou torzní tuhost. Řešení SPEED SAVE takto pomáhá umocnit lehkost a rychlost jízdy, zlepšit schopnosti akcelerace a zároveň přispět k rychlejšímu a přesnějšímu ovládání bez negativního dopadu na přenos síly.
 • BallisTec Hi-Mod karbon
  BallisTec Hi-Mod karbon Používáme vysoko-pevnostní (High Strength) a vysoce odolnou (High Impact) pryskyřici, jaká se používá například při výrobě baseballových pálek. Je lehká, pevná a uzpůsobená tak, aby odolala tisícům cyklů namáhání. Následně kombinujeme uhlíková vlákna a tuto pryskyřici ve vrstvách, aby se maximalizovaly anizotropní (směrově specifické) vlastnosti vláken. To činí výslednou karbonovou strukturu mimořádně lehkou, pevnou a schopnou absorbovat velké silové působení bez dopadu na strukturální integritu.
 • SmartForged Alloy
  SmartForged Alloy Komplexní mix hydroformování, mechanického tvarování, zeslabování, dvojitého svařování a tepelného zpracování. SmartForming je nejvyspělejší technologie zpracování duralu na světě a přináší lehčí a pevnější rámy.
 • 1,5 Head Tube
  1,5 Head Tube 1,5 palcová hlavová trubka, kterou používáme u většiny našich modelů, zajišťuje co nejvyšší tuhost kola.
 • Pevné osy ECS-TC
  Pevné osy ECS-TC Systém ECS-TC (Enhanced Center Stiffness - Torsion Control) redukuje flexi v čepech a přepákování. 15 mm duté osy jdou skrz celý hlavní čep a přepákování tlumiče a jsou uchyceny na obou stranách. Toto řešení výrazně navyšuje torzní tuhost rámu, okamžitou odezvu a kontrolu nad kolem.
 • Zadní stavba Zero Pivot
  Zadní stavba Zero Pivot Naše zadní stavba díky inovativní karbonové konstrukci dokáže nabídnout takovou boční a torzní tuhost, kterou žádné řešení pomocí čepu nemůže dostáhnout a zároveň jsme eliminovali váhu nepotřebných ložisek. Prostě čistá evektivita.

Newsletter Nenechte si ujít nové modely, akční nabídky a slevy.