Zobrazit menu

UVEX Helma I-VO CC Black mat

Základní popis
Všestranná helma s matným povrchem. UVEX I-VO CC je skvělá cyklistická přilba pro všechny situace, ať už jezdíte na silničním kole, nebo se na trailech. K dispozici ve dvou velikostech skořepiny. Praktický systém UVEX IAS umožňuje helmě UVEX I-VO CC aby se přizpůsobila každému tvaru hlavy. Přilba je připravena k montáži LED světla TRIANGLE (k dispozici samostatně). 24 větracích otvorů... Celý popis výrobku

Katalogové číslo: M51734

Běžná cena
1 999 Kč
1 499 Kč
Naše cena s DPH
Zvolte variantu:
52-57cm   UVEX Helma I-VO CC Black mat - 52-57cm Na objednávku Dostupnost na dotaz 56-60cm   UVEX Helma I-VO CC Black mat - 56-60cm Na objednávku Dostupnost na dotaz

Popis zboží

Všestranná helma s matným povrchem. UVEX I-VO CC je skvělá cyklistická přilba pro všechny situace, ať už jezdíte na silničním kole, nebo se na trailech. K dispozici ve dvou velikostech skořepiny. Praktický systém UVEX IAS umožňuje helmě UVEX I-VO CC aby se přizpůsobila každému tvaru hlavy. Přilba je připravena k montáži LED světla TRIANGLE (k dispozici samostatně). 24 větracích otvorů Konstrukce skořepiny Inmould 2 velikosti helmy IAS 3D 3.0 systém pro přizpůsobení upnutí helmy na hlavě Přezka Monomatic pro upnutí pod bradou Systém nastavení pásků helmy Snímatelné antialergické vycpávky Vent pad Síťka proti hmyzu ve ventilačních otvorech helmy Odnímatelný štítek

Technologie

 • Vent pad
  Vent pad Materiál vysoké kvality s vylisovanými drážkami skvěle odvádí pot a je měkký a pohodlný při styku s pokožkou vaší hlavy. Rychleschnoucí, snímatelné a pratelné vycpávky se speciální antibakteriální úpravou.
 • Nastavitelné pásky helmy
  Nastavitelné pásky helmy Variabilní a jednoduše nastavitelný systém upínacích pásků.
 • Monomatic
  Monomatic Upínací mechanizmus umístěný pod bradou má několik poloh a lze jej bez problému regulovat jednou rukou během jízdy. Jeho plochá konstrukce zabraňuje protáčení v rukách. Monomatic® je standardním vybavením všech helem Uvex bez výjimky.
 • Síťka proti hmyzu
  Síťka proti hmyzu Čelní ventilační otvory jsou kryty speciální síťkou, která za jízdy chrání hlavu od hmyzu ap. Helmy vyráběné technologií Inmould mají síťku vloženou mezi vnější skořepinu a tvrzený polystyren.
 • IAS 3D
  IAS 3D Umožňuje snadné nastavení vnitřního obvodu helmy a nově i jeho výšky uvnitř skořepiny. Díky tomuto systému lze snadno upravit individuální nastavení tak, aby vás helma např. netlačila na temeni hlavy, nebo abyste měli dostatek prostoru pro zimní cyklistickou čepici. IAS 3D zaručuje, že Vás obvodová čelenka ani upínací pásky nebudou nikdy rušit.
 • Vyměnitelný štítek
  Vyměnitelný štítek Jednoduše snímatelný, případně vyměnitelný štítek.
 • Inmould
  Inmould EPS pěna vstřikovaná do odolné polykarbonátové skořepiny vytváří lehčí a velmi stabilní konstrukci helmy.
Rok 2015
Hmotnost 225 g

Diskuze

 • Autor:
  Jiří
  Datum:
  26. 8. 2015
  Dobrý den, rád bych si tu helmu objednal i se světlem (LED Triangle), bohužel světlo nemůžu na vašich stránkách najít. Hledám blbě, nebo ho nemáte ? Dokážete ho zajistit ? Nebo jiné - integrovatelné ? Dík za odpověď.
 • Autor:
  Mojekolo.cz
  Datum:
  27. 8. 2015
  Dobrý den, světlo máme dostupné viz. http://www.mojekolo.cz/uvex-blikacka-triangle-led . Dnes nám dorazí na sklad.

Podobné zboží v nabídce

Newsletter Nenechte si ujít nové modely, akční nabídky a slevy.