Zobrazit menu
Základní popis
Vynikající vidění díky širokému zornému poli. Brýle UVEX SPORTSTYLE 204 nabízí díky svým extra velkým decentrovaným čočkám dokonalou ochranu proti silnému, ale také dělají z SPORTSTYLE 204 stylový doplněk. Ergonomický rám, vytvořený pomocí sofistikované, dvou materiálové konstrukce, nabízí vynikající ochranu proti škodlivému průvanu. Celý popis výrobku

Katalogové číslo: 00034663

Běžná cena
499 Kč
449 Kč
Naše cena s DPH
ks

Popis zboží

Vynikající vidění díky širokému zornému poli. Brýle UVEX SPORTSTYLE 204 nabízí díky svým extra velkým decentrovaným čočkám dokonalou ochranu proti silnému, ale také dělají z SPORTSTYLE 204 stylový doplněk. Ergonomický rám, vytvořený pomocí sofistikované, dvou materiálové konstrukce, nabízí vynikající ochranu proti škodlivému průvanu.

 

Počet skel: 1
100% UVA-, -B, -C ochrana
Ochrana proti zkreslení
Měkčené straničky
Skla: mirror blue [S3]

Technologie

 • 100% UV Protection
  100% UV Protection Nekompromisní ochrana očí! Filtr odolný proti poškrábání je integrován přímo do materiálu skel a ochrání lidské oko proti 100 % nebezpečných UV paprsků a modrému světlu. UV filtr je také integrován do rámečku brýlí. Pouze vysoce technologicky vyspělé brýle se speciálními filtry zabezpečí dokonalou ochranu. Odtud také název firmy uvex: uv–ex = ultraviolet excluded (ultrafialové záření vyloučeno).
 • Technologie proti zkreslení
  Technologie proti zkreslení Nulové zkreslení nebo deformace ve vašem zorném poli jsou důležité pro pravdivé a realistické vnímání vašeho okolí. Díky využití našeho výzkumu a nejnovějších technologických poznatků jsou skla UVEX navržena pro nejnáročnější sportovní požadavky. Třída vstřikování skel 1 EN 1836 zajistí skla bez zkreslení.
 • Měkčené straničky
  Měkčené straničky Speciálně upravené konce straničky brýlí pro dokonalé pohodlí.
Rok 2019

Diskuze

 • Autor:
  Martan
  Datum:
  5. 6. 2016
  Dobrý den. Mám takový problém mám diptricke brýle s vysokými dioptriemi a skla mě stojí hodně oenez. Tak jsem se chtěl zeptat existují nějaké sluneční brýle na kolo které ny se dali nasadit na diptricke brýle aniž by to vypadalo nějak moc ošklivé? Nebo nějaké rámečky nasazovaci nebo něco podobného děkuji moc.
 • Autor:
  Mojekolo.cz
  Datum:
  6. 6. 2016
  Dobrý den, ono sluneční brýle v kombinaci s dioptrickými asi nikdy dost dobře nebudou fungovat. Existuje několik modelů slunečních brýlí, které umožňují montáž dioprtického klipu, do toho ale stejně musíte dioptrické skla dokoupit.

Recenze

 • Anonym

  17. 8. 2017
  (3 z 5)

  Samostmívací, antireflexní úprava, pozorovací úhly.

 • Anonym

  17. 8. 2017
  (3 z 5)

  Samostmívací, antireflexní úprava, pozorovací úhly.

Newsletter Nenechte si ujít nové modely, akční nabídky a slevy.